گروه: اخبار استان خبر: 143591 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 19:21
عدل هاشمی پور:

بادام چینی و چوپانی کردم تا به اینجا رسیدم/هرگز به دنبال قدرت طلبی نبودم/امثال دکتر ضرغامی ذخایر این استان هستند+تصاویر

کاندیدای مجلس شورای اسلامی گفت: از بادام چینی و زیره چینی و چوپانی شروع کردم تا در حوزه های مختلف خادمی برای مردم بودم، می توانستم در جای دیگر راحت زندگی کنم اما آمدم برای خدمت که متاسفانه با حسادت ها و کینه توزی ها نمی گذارند تا تجربه ای که در این سال ها کسب کرده ام را برای مردم هزینه کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، عدل هاشمی پور در نشست هم اندیشی ایل طیبی در لنده گفت: سال های سال خادم مردمی هستیم که داشتنشان بالاترین افتخار است.

 
 
هاشمی پور بیان کرد: از محمود رضا ضرغامی که چراغ روشن علم اندوزی و شخصیتی کم نظیر در استان کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان است و باعث افتخار ماست به طور ویژه قدردانی می کنم که این حرکت نشان دهنده عزت و کرامت و شخصیت والای ایل بزرگ طیبی است که وجود این شخصیت ها نقش بسیار بسزایی در توسعه کهگیلویه بزرگ خواهد داشت.
 
 
 
وی افزود: این روزها هم مردم را خسته کردیم و هم خودمان اما برای خدمت به مردم و تلاش برای خدمات رسانی به انان نباید برای آنان مزاحمت ایجاد کنیم چرا همانند سایر شهرهای بزرگ لیستی رای نمی دهیم که این همه زحمت برای مردم ایجاد کنیم و چه خوب است مردم خودشان انتخاب کنند.
 
 
 
هاشمی پور ادامه داد: ایران اسلامی به واسطه اخلاص امام راحل قیامی کرد که مردم در پشت سر وی ایستادند و حماسه ای ماندگار به نام انقلاب اسلامی را خلق کردند.
 
 
 
این کاندیدای انتخابات گفت: روحیه من هرگز قدرت طلبی نبوده و نیست خدا می داند فقط برای خدمت به مردم و تکمیل پروژه های نیمه تمام و بهره مندی از تجربه ۳۷ساله در ابعاد مختلف به دست آوردم و این تجربه گرانبها فقط به واسطه اتکا به شهدا خلق شد.
 
 
هاشمی پور ادامه داد: از بادام چینی و زیره چینی و چوپانی شروع کردم تا در حوزه های مختلف خادمی برای مردم بودم، می توانستم در جای دیگر راحت زندگی کنم اما آمدم برای خدمت که متاسفانه با حسادت ها و کینه توزی ها نمی گذارند تا تجربه ای که در این سال ها کسب کرده ام را برای مردم هزینه کنم.
 
 
وی افزود: همواره کمک کارتان بودم و در بحران ها یار ویاورتان بودم اما شما با حسادت ها نمی خواهید تا مردم سرنوشت خود را تعیین کنند و در چهارسال گذشته حتی یک تبریک خشک و خالی به من نگفت و این سناتور بزرگ این زحمت را به خود نداد و این در حالی بود که با پانزده هزار رای جلو بودم و به وی و دوستان دیگر درخواست کمک کردم ولی یک قدم برای بنده و مردم نداشتند و حتی برایم موانع ایجاد کردند.
 
 
هاشمی پور گفت:کارهای اساسی و زیربنایی را اغاز کردیم و طرح های بزرگی را شروع کردم و از انجایی که نایب رئیس کمیسیون انرژی بودم تا کنون بیش از ۲۰۰میلیارد تومان تامین اعتبار شد و در نیمه دوم سال ۹۹به بهره برداری خواهد رسید.
 
 
وی افزود: بیش از چهار ماه به لنده نیامدم تا جاده لنده به تشان را پیگیری کردیم تا امروز شاهد اجرایی شدن بزرگترین پروژه این شهرستان بوده است که امیدواریم بتوانیم پل مارون را هرچه سریعتر تکمیل کنیم .
 
 
هاشمی پور افزود: جاده لنده به قلعه رئیسی یکی دیگر از پروژه های است که می تواند باعث خروج لنده از بن بست شود.
 
تصاویر تکمیلی در زیر امده است:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.