گروه: اخبار استان خبر: 143589 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 19:10
کاندیدای حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ؛

عده ای رسانه ها را با پول قرُق کردند/نجات نیا؛ من پرچمدار جریان سوم انتخابات هستم/دعوای مافیای قدرت و ثروت زرگری است،هر دو سر و ته یک کرباسند

نجات نیا با تاکید بر اینکه باید اجازه دهیم رسانه ها آزادانه برای انتخابات به مردم اطلاع رسانی کنند، گفت: متاسفانه عده ای رسانه ها را با پول قرق کردند طوری که برنامه های ما پوشش داده نمی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کاندیدای حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در نطق انتخاباتی خود در شهرستان بهمئی از خود بعنوان پرچمدار جریان سوم انتخابات یاد کرد.

سید فرزاد نجات نیا تصریح کرد: حقیقت این است که آگاهی در استان ما محور نیست، از ظرفیت های بوم گردی به درستی بهره نبردیم.
 
وی با اشاره به توجه نماینده به توسعه زیرساخت های اشتغال پایدار در کهگیلویه بزرگ گفت: خدا را شاهد می گیرم وقتی دوستی را برای کار به عسلویه معرفی می کنم، تنم می لرزد،باید این جوان بعد از ده سال اشتغال در این منطقه آلوده به فکر هزینه های سرطان خون خود باشد.
 
نجات نیا با انتقاد از انفعالی و بی تفاوتی، خطاب به نمایندگان دور پیشین کهگیلویه بزرگ افزود: آنجایی که باید صدایتان در می آمد، صدایی از شما نشنیدیم،آقایان.
 
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: از وقتی که بنده را از قنداقه درآوردند تاکنون عده ای در صحنه سیاست هستند، چرا باید کرسی فرصت ساز مجلس تنها در اختیار یک فرد باشد؟
 
وی با بیان اینکه توسعه از ذهن و دل جوان بهمئی می گذرد، خطاب به جوانان گفت: به جریان قدرت و ثروت رای ندهید،یکی دست پرورده دیگری است،تفاوت نیست بین هیچکدامشان،دعوای زرگری است و هر دو سروته یک کرباسند.
 
نجات نیا با بیان اینکه تبعیض ام الفساد است، خطاب به تبیلغات ناروای برخی کاندیداهای انتخابات،گفت: چرا یک نفر را می بینی و یک ده را می چابی؟
 
وی با تاکید بر اینکه باید اجازه دهیم رسانه ها آزادانه برای انتخابات به مردم اطلاع رسانی کنند، گفت: متاسفانه عده ای رسانه ها را با پول قرق کردند طوری که برنامه های ما پوشش داده نمی شود.
 
نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ خاطرنشان کرد: این خوی استکباری برای چیست؟ کدام عزت؟ سالیان سال مردم را به ذلت کشاندید.
 
وی افزود: واقعا شرمم آمد که یکی از نامزدهای کهگیلویه بزرگ شعار عزت داد، وقتی شما بودید،چکار کردید؟ حداقل از ریش سفیدان منطقه شرم کنید.
 
نجات نیا با بیان اینکه نخ تسبیح جامعه ولایت است،تصریح کرد: م واقعیت جامعه را می گویم،در سازمانی می روی می گویند کلنی اصفهانی ها،متحدند، در اولین اقدام برای توسعه منطقه باید ذهنیت ها را درست کنیم.
 
وی افزود: آلام جوان بهمئی با نسخه های کهنه دیروز درمان نخواهد شد.
 
این نامزد انتخابات مجلس با اشاره به اینکه تکلیف گرا هستم، گفت: به لطف اللهی معتقدم خداوند قلوب را به هر سمتی که بخواهد، هدایت می کند اما نباید از فرصت ها غافل شویم.
 
نجات نیا در ادامه خطاب به جوانان حامی خود  گفت:کمپین تشکیل دهید که رای من فروشی نیست،اتحاد سه نسل با جوان گرایی و از تمامی فضاهای حقیقی و مجازی برای تبلیغ استفاده کنید.
 
وی افزود:در این مسیر تلاش و مجاهدت باید کرد باید با مردم حرف بزنید،صدای مرا شاید الان کسی نشنود اما روز آخر تبلیغات در دهدشت همه دور هم جمع می شویم که حرفهای زیادی آنجا برای مردم دارم.
 
این نامزد انتخابات مجلس با نقد دو نامزد حاضر در رقابت با وی تصریح کرد:اینها ببرهای بادکنکی هستند، تنها کافی است جای سوراخ این بادکنک را پیدا کرد.
 
وی خطاب به اصلاح طلبان گفت:بنده نگرانی شما را نبود نامزد طیف خودتان در انتخابات درک می کنم اما آقای اصلاح طلب! مگر سالیان سال ادعای شما مقابله با جریان تبعیض،فساد و مافیای قدرت و ثروت نبود،بسم بالله، شعارهای من هم همینهاست و ما درد مشترک داریم.
 
وی خاطرنشان کرد:استفاده از ظرفیت های عظیم و فضای نخبگانی در کهگیلویه بزرگ و استفاده از ظرفیت های حوزه فضای مجازی در جهت ایجاد اشتغال، فرصت هایی است که باید از آن به عنوان یک ذخیره مهم استفاده کرد.
 
نجات نیا در پایان گفت: جذب سرمایه گذار و تلاش برای دریافت تسهیلات ارزان قیمت از جمله برنامه های خود برای رونق بخشیدن به طرح های شهرستان های چهارگانه است.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.