گروه: اخبار استان خبر: 143588 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 17:40
نادر منتظریان در جمع مردم لوداب:

صنعت یکی از شاخصه های اصلی توسعه در بویراحمد و دنا است/به دنبال رفع نقص در معیشت و اشتغال جوانان هستیم+تصاویر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: معیشت و اشتغال جوانان از حوزه های اسیب زای کشور هستند که باید با برنامه ریزی و تلاش بدنبال رفع نقص ها باشیم، با چند صدایی ، قومیت گرایی و اشرافی گری به توسعه دست نخواهیم یافت و هر روز بیش از این به عقب برخواهیم گشت .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نادر منتظریان کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه بویراحمد و دنا در جمع مردم لوداب با اشاره به این که حضور مردم در همه صحنه ها و انتخابات عزتی برای جمهوری اسلامی است گفت : افرادی که با قوم و قبیله ای بدنبال کسب کرسی مجلس هستند بطور حتم خائن به خدمت مردم هستند.

وی با بیان اینکه خط کشی بین مردم محکوم به شکست است گفت : مردم در صحنه های مختلف میدان دار مبارزه با توطئه ها و فتنه های دشمن بودند و در شان این مردم نیست که بویراحمد علیا و سفلی علم شود.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : مملکت و منطقه در شرایطی قرار دارد که معیشت مردمی که صاحب انقلاب هستند کمر شکن شده است .

معاون اسبق سیاسی استاندار در جمع مردم لوداب گفت ؛ این مردم برای تنومندی انقلاب شهید داده اند و سند افتخار و عزت انها شهداست .

وی با محکوم کردن اشرافی گری ها گفت : دشمن با توطئه و فتنه های رنگی بدنبال براندازی حکومت اسلامی است اما همیشه با میدانداری مردم محکوم به شکست شده است .

منتظریان با بیان برخی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی سطح جامعه و استان گفت : استکبار همان استکبار ۴۰ سال گذشته است .

منتخب جریان نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه مردم محرم و صاحب انقلاب هستند گفت : با اشرافی گری ،  تبعیض ، بی عدالتی و فاصله طبقاتی بین مردم و مسئولان نمی توان کشور را اداره کرد .

منتظریان گفت: کشور به مجلس تراز انقلاب نیازمند است تا با نظارت بر عملکردها با فساد مبارزه کرد.

وی با بیان اینکه نمی توان با شعار و  دروغ کرسی مجلس را بدست گرفت گفت : انتخابات فرصتی سرنوشت ساز برای تغییر است .

منتخب نهایی جریان نیروهای انقلاب گفت : نطام به مسئولانی در تراز انقلاب نیاز دارد نه به سلفی بگیرانی فرصت طلب .

وی خاطر نشان کرد: منابع در کشور و منطقه فراوان است اما نا کارامدی و سوء مدیریت ها باعث شده است سفره های مردم روز به روز خالی شود.

معاون اسبق سیاسی استاندار صنعت را یکی از شاخصه های توسعه در بویراحمد و دنا ارزیابی کرد و گفت : با توسعه صنعتی و ایجاد زیر ساختها می توان از طلاق ، فقر  و خودکشی در بین مردم و جوانان جلو گیری کرد .

وی با محکوم کردن منفعت طلبی و قومیت گرایی گفت : نظام به مسئولانی با کارنامه شفاف ، دلسوز انقلاب  و ایثارگر در بحران ها نیاز دارد.

منتظریان انتخابات را فرصتی سرنوشت ساز عنوان کرد و تاکید کرد : مردم باید ازادانه انتخاب کنند و نباید به مردم فشار اورد و به منزل انها قران برد و تحت فشار قرار داد.

این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی عزت امروز جمهوری اسلامی را مدیون فداکاری نیروهای نظامی و امنیتی عنوان کرد و گفت : در حوزه های دفاعی و امنیتی با وجود تحریمها به خودکفایی و حتی قدرت برتر تبدیل شده ایم و این مدیون ایثارگری این عزیزان است.

وی با اشاره به اسیب های موجود در حوزه مدیریت اجرایی کشور گفت : معیشت و اشتغال جوانان از حوزه های اسیب زای کشور هستند که باید با برنامه ریزی و تلاش بدنبال رفع نقص ها باشیم.

این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم لوداب گفت : با چند صدایی ، قومیت گرایی و اشرافی گری به توسعه دست نخواهیم یافت و هر روز بیش از این به عقب برخواهیم گشت .

منتطریان تاکید کرد: ذائقه مردم به سمت جریان نیروهای انقلاب برای تشکیل مجلسی در تراز انقلاب است و این گروه با همپیمان شدن بدنبال مبارزه با فساد و تبعیض و بی عدالتی هستند.

وی در پایان گفت سرباز نظام هستم و می خواهم در سنگر مجلس خادم  و مدافع حقوق مردم باشم و با فساد و اشرافی گری مبارزه کنم.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
جلیل
1398/11/26 - 18:34
۱.کسیکه نزد خانواده و اقوام و ایل و تبار خودش محبوب باشد نزد دیگران هم محبوب هست و بلعکس !! ۲.اگر دربویراحمد و دنا شاهد قبیل گرایی هستیم محدود و محصور در یک جریان و کاندید خاص نیست بلکه محصول عملکرد نماینده گان و احزاب ادوار گذشته است!
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.