گروه: اخبار استان خبر: 143587 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 16:58
محمد بهرامی در جمع مردم سپیدار:

رقبا را به مناظره دعوت کردم/دولت در زمینه کشاورزی و آب شرب حمایتی نکرد+تصاویر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت:امیدواریم که مردم شرایط را در اختیار ما قرار دهند، بودجه ۵ میلیاردی ظرف ۴ سال به هشت برابر یعنی ۴۰ میلیارد رساندیم، و بعد از ۹ سال نتوانستند این بودجه را به دو برابر برسانند، هیچکس را با ترازوی فرد دیگری نسنجید و فقط با ترازوی خود بسنجید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز محمد بهرامی کاندیدای انتخابات حوزه بویراحمد و دنا برای انجام نطق انتخاباتی خود وارد سپیدار شد.

محمد بهرامی در جمع مردم سپیدار با گرامی داشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و تبریک روز زن گفت: از میزبان ها و کسانی که در این منطقه توفیق دیدارشان نصیب ما شد تا حضور داشته باشیم و از همه کسانی که در روز های گذشته همراهی کردند تقدیر و تشکر می کنم اما امروز از طرفداران تیم شهرداری یاسوج یاد می کنیم که با شیپورهای خود آمدند.


بهرامی گفت: این منطقه یکی از گذرگاه های تاریخ و سرآمد ایلات و طوایف است در این منطقه تصمیم گرفته شد که جغرافیای واحد به دشمن ایجاد شود، شما میراث بزرگانی هستید که حماسه ایجاد کردند و تاریخ بویراحمد را رقم زدید؛ عزت، افتخار، آبرو و هرچه داریم از گذشتگان است و امروز وظیفه داریم حماسه ای دیگر ایجاد کنیم زیرا در بین مردم کشور و استان تحقیر شده ایم و وظیفه شما است که تغییر ایجاد شود.


بهرامی گفت: شرایط سخت و بحرانی است و برخی سوال می کنند در این شرایط چه کاری می توانید برای مردم ایجاد کنید و من عرض میکنم شرایط  سخت را بنده مدیریت کردم.

وی افزود:
ما در شرایط سخت و بحرانی مدیریت کردیم، در شرایطی که جریان سیاسی آن وقت،  با بنده و دوستان من رفتار سیاسی صرف داشتند. اگر آن‌ها به ما کمک می‌کردند، قطعاً یک یاسوج دیگری برای شما می‌ساختیم، شرایط را به ما ندادند و شرایط را در اختیار قرار ندادند و امیدواریم که مردم این شرایط را برای ما قرار دهند.

 

این کاندیدای انتخابات گفت: امیدواریم که مردم شرایط را در اختیار ما قرار دهند، بودجه ۵ میلیاردی ظرف ۴ سال به هشت برابر یعنی ۴۰ میلیارد رساندیم، و بعد از ۹ سال نتوانستند این بودجه را به دو برابر برسانند، هیچکس را با ترازوی  فرد دیگری نسنجید و فقط با ترازوی خود بسنجید.


بهرامی گفت: امروز در بین جریان آلوده زر و زور و تزویر گرفتار هستیم و اگر مردم کمک نکنند همه می بازیم و شما عزیزان در چنگال آنها اسیر خواهید شد من به هیچکس نیش نزدم و به هیچکس توهین نکردم و برای هیچکس پرونده سازی نکردم، فقط و فقط کار و حرمت برای مردم قائل بودم.

 

وی افزود: ما در دو بعد متفاوت از دیگران برای شما کار خواهیم کرد، در مورد اول حق شماست چه کسی می تواند حق شما در سطح ملی و استان را بگیرد، کسانی می توانند از حق شما دفاع کنند که تخصص و تجربه داشته باشند و اعداد و ارقام را بشناسند و شاخص ها را فهمیده و تالیف کرده و آنالیز کرده و مولفه های مختلف را ارزیابی کنند.

 

شهردار اسبق یاسوج گفت: آیا می دانید برخی مولفه ها که حق شماست ضریب دیگری دادند و در پایین حق شما سوق دادند، از افراد خلاق و نواور که بتوانند تاثیر گذار و با پتانسیل باشند و از توان شما بهره مند شوند استفاده می شود، من رقبا را به مناظره دعوت کردم، مناظره ای نه در باب شعار یا مسائلی که می خواهند کسانی را تخریب کنند بلکه مناظره ای که علمی و تخصصی باشد و در زمینه برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد و عمران باشد.بهرامی گفت: در رابطه با بانوان شاید گلایه داشته باشم ۵۰ درصد ظرفیت های جامعه متعلق به بانوان است در برخی از مشاغل و حرفه ها بانوان توانمندتر از آقایان هستند اشتغال و ارتقاء شما حق شماست و باید ادا شود.


بهرامی گفت: در این منطقه سیستم من با رقبا متفاوت است شما آسوده خاطر باشید پیروزی از آن ما است و در آینده ای نزدیک به همراه مسوولان در خدمت شما خواهیم بود، مشکلات شما در بخش کشاورزی، و زمینه های مختلف است در بخش آب شرب، کشاورزی، و عدم حمایت دولت در کشاورزی و آب شرب وجود دارد، همچنین بخشداری بخشی از  مشکلات شما است که به موقع تصمیم کافی خواهیم گرفت.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.