گروه: اخبار استان خبر: 143586 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 16:48
در جمع مردم لیشتر مطرح شد

واکنش زینل زاده به بادیگاردهای تاجگردون/مشکلات مردم نه با کلید حل شده است و نه با شعار/چنان سیلی به برخی بزنیم که راهشان را گم کنند+تصاویر

اردلان زینل زاده گفت: برخی ها فکر می کنند می شود جلوی نهضت عبور را گرفت اما مردم رویکرد دیگری را طالب هستند و مطمئن هستم که در دوم اسفندماه شما مردمی که به نهضت عبور پیوسته ایدچنان سیلی برگوش افرادی که برنمیتابند،بزنید که راهشان را گم کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز همایش حامیان اردلان زینل زاده کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه گچساران و باشت در روستای مظفرآباد لیشتر برگزار شد.

 

اردلان زینل زاده ،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع حامیانش در منطقه لیشتر ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر گفت: قطعا هرچه به دوم اسفندماه نزدیک می شویم فشارهای سیاسی و آمد و شدها هم بیشتر می شود و امروز منطقه لیشتر یک روز سیاسی را تجربه کرد.


وی افزود:هیچ جا به کسی نگفتیم که عزیزی پای صحبت نامزدهای دیگری هم نرود و این یعنی انتخابات آزاد و انتخاب اصلح و امروز هم این اتفاق در این حوزه در حال رخ دادن است و این نشانه بزرگ مردی این خطه است و امیدواریم در سایر نقاط گچساران و باشت هم اینگونه باشیم.


زینل زاده اظهارکرد: این صدایی که صدای زینل زاده است همواره در این فضا و اذهان مردمان لیشتر وجود خواهد داشت و خیلی ها گفته اند، کاش زینل زاده این دور نیامده بود پس اگر زینل زاده نیامده بود چه اتفاقی می افتاد و ایا کسی جواب گوشی های همراه شما را می داد و بایستی مقایسه کرد که حضور همیشه پاینده است.


این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: اگر زینل زاده نیامده بود خیلی از پاسخ ها داده نمی شد و خیلی از گوشی ها خاموش می شد و خیلی ها امروز این وزن را که در عرصه سیاسیون داشته اند را نداشتند ، خیلی ها هم دیده نمی شدند و دست خیلی ها تریبون داده نمی شد و شناخته نمی شدند و این در تمام دو شهرستان باشت و گچساران جاری بود.


وی افزود: هیچگاه ما کوتاه نیامده ایم، ما در طول تاریخ هیچگاه کوتاه نیامده ایم جان داده ایم اما هیچگاه نامی را به ننگی نبرده و نخواهیم برد.


زینل زاده اظهارکرد:در حوزه انتخابیه ما هیچ تفاوتی ندارد و امروز مردم اصول گرایی و اصلاحطلبی را فراموش کرده اند،این حضور حداکثری مردم برای حل مشکلات شان است و مشکلاتی دارند که نه با کلید حل شده و نه با شعار حل شده است و مردمان ما امروز امده اند که عبور کنند.


این کاندیدای انتخابات مجلس گفت:خیلی ها عنوان می کنند که ای کاش کاندیدای ما نیامده بود تا ما به ندای دلمان پاسخ می دادیم یعنی مردم ما به دلایل قومیت ها و نگاه های خشک سیاسی در فشار هستند و ما آمده ایم تا بگوییم می خواهیم از این منفعت طلبی ها خارج شویم و به سمت منافع مردم گام برداریم.


وی افزود:پست ها و وام ها که حق شما در نظام جمهوری اسلامی است و این حق شما در بین شما ناعادلانه توزیع می شود و از شما نیز طلب رای می کنند که این بزرگترین کلاه برداری است و ما در نهضت عبور اینگونه نیستیم و این خجالت اور است که مال افرادی را به یغما ببریم و به همان افراد به قیمت چند برابر فروخته شود و این متاسفانه یک روند در ادوار گذشته بوده است.


زینل زاده اظهارکرد:وقتی در لیشتر سفره ای پهن می شود و عزیزانی با سلاح می آیند و با بادیگارد می آیند حس می کنند امنیتی اینجا وجود نداردکه بدانید باید اول خودمان را اصلاح کنیم و تفکرمان را در راستای خدمت صادقانه به مردم نهادینه کنیم.


این کاندیدای انتخابات مجلس گفت:این نگاهی که ما به لهراسب باطولی داریم و چرا ایشان را اسوه خود می دانیم این است که ایشان زیر بار ظلم نرفت و جان خودش را در این راه از دست داد.


وی افزود:ظلم بی عدالتی در طول تاریخ اشکال متفاوتی داشته و یک روز ظلم با لشکر کشی انجام می شده اما امروز ظلم با نگاه و قلم انجام‌می شود و با توزیع نابرابر فرصت ها انجام می شود و پذیرش ظلم یعنی همراهی با ظالم.


زینل زاده اظهارکرد:امده ایم بگوییم که این نهضت عبور ما چیزی برای خودمان نخواسته ایم و در این سنوات از بنده دیده ایم و تلاش کرده ایم که ظلم ستیز  باشیم و فرهنگ تملق گویی و فرهنگی که برخی سیاسیون دوست دارند که مردم زیارتشان کنند و دست بوس شان شود تفاوتی با زر و زور و تزویر ندارد.


این کاندیدای انتخابات مجلس گفت:دست بوسی نباید امروز مایه فخر و مباهات برای کسی بشود و اما ما چهره ها را خندان و شاد می بینیم و گاهی در برخی مناطق انقدر جو و شرایط را برای بنده تنگ می کنند که حرف زینل زاده را نشنوید اما ما معتقدیم که باید حرف همه نامزدها شنیده شود.


وی افزود:ای مردم اگر حضور ۸ساله برای شما ارمغانی داشته است پس ادامه بدهید و اگر راضی هستید پس بمانید و بدانید این نهضت عبور کنار برو نیست و اگر خواهان تغییر و تحول هستید نهضت عبور در خدمت مردم خواهد بود.


زینل زاده اظهارکرد:برخی ها فکر می کنند می شود جلوی نهضت عبور را گرفت و مردم امروز رویکرد دیگری را طالب هستند و مطمئن هستم که در دوم اسفندماه شما مردمی که به نهضت عبور پیوسته ایدچنان سیلی برگوش افرادی که برنمیتابند،بزنند و  این نهضت چنان سیلی بر گوش انها خواهند نواخت که راهشان را گم کنند.


این کاندیدای انتخابات مجلس گفت:در هیچ جا با هیاهو و جنجال کار نکردیم و حرمت نگه داشتیم و این شیوه دیگران مشکل و معیشتی را حل نخواهد کرد و ما با سلاح نیامده ایم و سلاح ما عمل صادقانه ما است عملکرد ما سلاح ماست و این نوید خواهیم داد که عید شما را پشیمان نخواهیم کرد.


وی افزود:بویراحمد اصالت دارد، قشقایی وفا دارد و لر، بهبهانی،اصفهانی،بختیاری و همه اقوام هم مردمانی هستند محترم و دارای حرمت و نهضت عبور نهضتی است که ما می خواهیم تفکر و نگاه افراد و انتخاب اصلح افراد را مورد خطاب قراردهیم و هیچ جا خودمان را تحمیل کرده و نخواهیم کرد.


زینل زاده اظهارکرد:بنابراین به اصول دموکراسی پایبندیم و برخی ها خودشان را به خواب زده اند و غوغای پیروزی در دوم اسفندماه آنهایی که به خواب رفته اند را بیدار خواهند کرد.


 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.