گروه: اخبار استان خبر: 143584 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 15:45
محمد بهرامی در جمع مردم دشت روم:

اصلح کسی است که برای معیشت و اشتغال مردم طرح و برنامه داشته باشد/چرا قشر قصابان را تهدید می کنید

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: در شرایط حاضر همه دچار ناامیدی و افسردگی هستند مسوولان و نماینده ها که با نیاز های مردم در ارتباط هستند نقش آنها چیست و کدام خدمات را باید داشته باشند و نقش مردم برای عبور از مشکلات چیست؟ اگر مردم راضی هستند شرایط را ادامه دهید اما اگر از وضع موجود ناراضی هستید باید از این وضع عبور کرد هرچند بخشی از مردم را یا تهدید کرده یا به دیگری حواله می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد بهرامی کاندیدای حوزه بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم تنگاری دشت روم گفت: هر چه داریم از گذشتگان است آنها سبب افتخار استان هستند، اما امروز در مقابل آینده مسوول هستیم و باید پاسخگویی آنها باشیم در این مورد باید  هزینه داد، به هر اندازه در زمینه های مختلف بتوان سرمایه گذاری کرد سود و منفعت خواهیم برد.

 

بهرامی بیان کرد: در شرایط حاضر همه دچار ناامیدی و افسردگی هستند مسوولان و نماینده ها که با نیاز های مردم در ارتباط هستند نقش آنها چیست و کدام خدمات را باید داشته باشند و نقش مردم برای عبور از مشکلات چیست؟ اگر مردم راضی هستند شرایط را ادامه دهید اما اگر از وضع موجود ناراضی هستید باید از این وضع عبور کرد هرچند بخشی از مردم را یا تهدید کرده یا به دیگری حواله می کنند.

 

وی افزود: برخی بیان می کنند انتخاب اصلح؛ باید این موضوع تفسیر شود از لحاظ اعتقادات دینی هیچکس مشکلی ندارد ما همه مسلمان و شیعه هستیم، هر گاه خواستیم دیگران را به حاشیه ببریم و به دنبال منافع خود باشیم از این ابزار استفاده کرده ایم اما اصلح کسی است که بتواند مشکلات زندگی مردم را در جهت مثبت تغییر دهد و برای معیشت و اشتغال مردم طرح و برنامه داشته باشد اصلح است.


بهرامی بیان کرد: در بحث مشکلات زیستی محیطی کارخانه سیمان دشت روم صاحب نظر هستیم، آسیب هایی که ازطرف صنایع برای افراد و محیط زیست ایجاد می شود با تکنولوژی های جدید قابل حل است و قطعا پیگیر این موضوع خواهیم بود، موضوع سردخانه در سی سخت و کاکان را خواهیم داشت که کارهای سخت و پردردسر دارند اما سودی ندارد، این موضوع پیگیری می شود، در بحث قصاب ها خیلی از مدیران این عرضه را ندارند زیرا وظیفه آنها اشتغال زایی است و قشر قصاب را تهدید می کنند که اگر به ما رای ندهید چه کاری را انجام خواهیم داد که این نهایتا بی لیاقتی است، چرا راهکاری ندارند و مشکلات را  نگاه کنند و پیگیری کنند، فراهم کردن مکانی برای آزمایشگاه باید فراهم شود.

---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.