گروه: اخبار استان خبر: 143581 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 08:24
قابل توجه نامزدهای انتخابات مجلس؛

خاکستر شدن آرزوهای دختر جوان پاتاوه ای پس از آتش گرفتن جهیزیه اش/کاندیدای محترم الوعده وفا؛ شروع کنید+تصاویر

کمتر از 6 روز دیگر تا انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است و کاندیداها میلیون ها تومان خرج تبلیغات انتخاباتی خود می کنند و این دختر جوان می تواند با مبلغ کمی از این همه هزینه راهی خانه شوهر شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چند روز قبل خانه قاسم پرداس از اهالی روستای سر تنگ رواق شهرستان بویراحمد دچار حریق شد و خسارت مالی زیادی به این خانواده وارد شد.

این پدر با سختی و کارگری کردن جهیزیه دخترش را فراهم می کند و  دختر جوان  قرار بود یک ماه دیگر عروس شود و به خانه شوهر برود.

 متاسفانه در اثر این آتش سوزی همه ی دست رنج های این پدر که برای تهیه جهیزیه دخترش کشیده بود نابود شد و در آتش سوخت.

اکنون این دختر جوان که با امیدهای فراوان و شوق و ذوق همه این وسایل را بسته بندی کرده بود که یک ماه دیگر عروس شود باید چند ماه و شاید چند سال دیگر صبر کند و باید دوباره به امید دستان پینه بسته پدر بنشیند که جهیزیه اش را برای بار دوم تهیه کند.

 کمتر از 6 روز دیگر تا انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است و کاندیداها میلیون ها تومان خرج تبلیغات انتخاباتی خود می کنند و این دختر جوان می تواند با مبلغ کمی از این همه هزینه راهی خانه بخت شود.

 کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، نو عروس پاتاوه ای را که تمام جهیزیه اش طعمه حریق شده است را دریابید، یک روز تعداد کارناوال های تبلیغاتی تان را کمتر کنید و هزینه اش  را به این دختر پاتاوه ای بدهید.

کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و افرادی  که قصد کمک به این دختر جوان را دارند می توانند با شماره تماس بگیرند.

 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.