گروه: اخبار استان خبر: 143580 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 14:12
در جمع مردم مارگون مطرح شد

هشدار جدی منتظریان در خصوص فعالیت اتاق فکرهای برخی نامزدها/تفکر قومی و قبیله ای خیانت به منطقه است/خواهان بویراحمد و دنای متحد هستم

نادر منتظریان گفت: اتاق فکر های برخی کاندیداها بدنبال شایعه پراکنی و بی اخلاقی در انتخابات هستند از سهم خودم به خدا واگذار می کنم اما از حق مردم نخواهم گذشت، اگر اتاق فکر ها تا ۲ روز اینده تکذیبیه های خود را در خصوص جایگاه حقوقی من که جایگاه حقوقی نظام است صادر نکنند به طور حتم از طریق دادستان اعلام جرم خواهم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نادر منتظریان کاندیدای حوزه بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع اهالی مارگون با تبریک به رشادت و سلحشوری و میهمان نوازی های اهالی مارگون گفت : در جایی قرار داریم که سند افتخار این خطه، شهدای گلگون کفن و با عزت این منطقه است.


منتظریان گفت: مارگونی ها در تاریخ به شهید پروری ، رشادت و دلیر مردی شهره هستند .


منتخب نهایی جریان نیروهای انقلاب با بیان اینکه تفکر قومی و قبیله ای خیانت به منطقه است و همواره با شکست مواجه است چرا که این تفکر بدنبال توسعه نیست.

 

وی ابراز داشت: امده ام بویراحمد متحد را ایجاد و با طبقه بنی علیا و سفلی مبارزه کنم، عزت و توسعه  این منطقه نباید کم از مرکز استان باشد.منتظریان گفت: مطالبات امروز مردم و جوانان نشان از ناکارامدی و سوء مدیریت هاست و باعث شده است تا سفره مردم نسبت به گذشته خالی تر شود.معاون اسبق سیاسی استاندار گفت : مارگونی ها اهل دموکراسی هستند و با شرکت در انتخابات بدنبال انتخاب نماینده ای برای توسعه هستند.، امده ام تا مرهی بر زخم های عدم توسعه و فقر مردم باشم، مارگون پنجه در پنجه بویراحمد و یاسوج است خواهان بویراحمد و دنای متحد هستم .


وی افزود: مارگون برای رسیدن به توسعه و مبارزه با فقر و فساد همراه با جریان نیروهای انقلاب یک صدا می شود، خدمت شایسه مردم است و مسئولان باید قدردان مردم باشند.
 

منتظریان بیان کرد: جریان نیروهای انقلاب با هم پیمان بسته اند تا  شایسته سالاری ها جای تبعیض را بگیرد و با بی عدالتی در وضع موجود مبارزه کنند، کاندیداها باید اتاق فکر ستادشان را رصد کنند و اخلاق را مد نظر داشته باشند .

 

منتظریان تصریح کرد: اتاق فکر های برخی کاندیداها بدنبال شایعه پراکنی و بی اخلاقی در انتخابات هستند از سهم خودم به خدا واگذار می کنم اما از حق مردم نخواهم گذشت، اگر اتاق فکر ها تا ۲ روز اینده تکذیبیه های خود را در خصوص جایگاه حقوقی من که جایگاه حقوقی نظام است صادر نکنند به طور حتم از طریق دادستان اعلام جرم خواهم کرد، عذر خواهی های تلفنی را از شما نپذیرفتم و نمی پذیرم ، باید در همان رسانه و فضای مجازی که شایعه پراکنی کرده اید تکذیبیه صادر کنید.

 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.