گروه: اخبار استان خبر: 143578 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 13:30
مهدی روشنفکر در جمع مردم سیسخت:

قول داده ام هر چه تخریب بشنوم سکوت کنم/برای آلپ خاورمیانه چه کاری انجام داده اید؟+تصاویر

روشنفکر گفت: در جوانی کاری نکرده اید و باید در پیری جواب پس بدهید، خطاب من به ده دوازده نفری است که سال های سال خود را خواص این استان کرده اند، همان خواصی که در عمران و آبادانی این استان قدمی که بر نداشتند بلکه ضرر های بسیاری هم به آن زدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مهدی روشنفکر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های بویراحمد و دنا در شهر سی سخت  ضمن تبریک  روز زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: امروز خوشحال هستم که در میان مردم با فرهنگ سی سخت هستم .

وی بیان کرد:  اگر توفیقی حاصل شود فریاد بلند شما در مجلس خواهم بود، اگر یاران و رقبای انتخاباتی دست از تخریب بردارند؛ برای سی سخت، پیشانی استان و آلپ خاورمیانه چه کردید؟ در رابطه زیرساخت ها، امکانات گردشگری ، استعداد ها و گیاهان دارویی و درمانی که در آن وجود دارد چه کار کردید؟

روشنفکر با بیان اینکه با شعار بازگشت به مردم آماده ام افزود: به آقای استاندار و دست اندرکاران انتخابات قول داده ام هر چه تخریب بشنوم سکوت کنم، در پیشگاه مقام معظم رهبری و شهیدان گفتم این عزیزان را به صفا صمیمیت و اخلاق مداری دعوت کردم.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های بویراحمد و دنا ادامه داد: در آنجا پیشنهاد دادم برای آرامش و آسایش و منویات رهبری با اخلاق مداری و با صفا و صمیمیت  مردانگی رقابت کنیم و  آرامش مردم را به هم نریزیم.

وی تصریح کرد: عرض کردم که با شعار بازگشت به مردم آماده ام چون هیچ گونه توجهی  به استعداد و توانمندی های این مردم نشده است‌، مدیریت این استان را سالهای سال هدر دادید همچنین منابع را نیز هدر دادید.

روشنفکر عنوان کرد: در جوانی کاری نکرده اید و باید در پیری جواب پس بدهید، خطاب من به ده دوازده نفری است که  سال هاست  خود را خواص این استان کرده اند، همان خواصی که در عمران و آبادانی این استان قدمی بر نداشتند و ضرر های بسیاری هم به آن زدند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بچه های شما آینده‌ای درخشانی خواهند داشت منوط به اینکه خداوند عنایت کند، گفت: مرا خطاب می کنند که روشنفکر انقلابی نیست ؟من بیشتر برای انقلاب هزینه دادم یا شما؟ حاصل کار شما آسیب های اجتماعی است که در  این استان موج میزند.
 
وی گفت: از این ها باید سوال کرد چرا در زمان مدیریت شما استان در آسیب های اجتماعی رده اول تا سوم را دارد، استانی که زمانی افتخار می کردیم که در حوزه ایثار و جنگ ارتبه اول در کشور بود، این هایی که شروع کردند به دسیسه ها هم نامشان و هم صندلی شان در خطر است.
 
 
روشنفکر تصریح کرد:  منشور ندای وحدت مخالف بویراحمد علیا و سفلی است ، در آن روز های اول سال ۹۴ دنبال نم نم باران بودیم که خوشبختانه در اسفند جاری است .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.