گروه: اخبار استان خبر: 143577 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 11:45
گزارش تصویری؛

مردم سی سخت به کمپین #نه_به_تخریب و نوای همدلی پیوستند

اهالی شهر سی سخت از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی درخواست کردند از تخریب همدیگر بپرهیزند و با نوای همدلی رقابت سالم داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دوم اسفند ماه انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از چند روز قبل آغاز شده است و تا پایان چهارشنبه یعنی 24 ساعت قبل از برگزاری انتخابات ادامه دارد.

 

 فضای رقابت در میان کاندیداها به خوبی قابل مشاهده است، اما این رقابت زمانی شیرین و جذاب می شود که در کنار اخلاق مداری باشد، متاسفانه گاهی شاهد برخی بی اخلاقی ها در این فضای رقابت هستیم.

 

کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی باید در فضایی آرام رقابت کنند، در کنار رقبای خود و در کنار رقابت رفاقت را فراموش نکنند.

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی بایدها و نبایدهایی را برای رقابت سیاسی سالم در انتخابات مطرح کرده اند.

 

رقابت انتخاباتی در چهارچوب نظام باشد، به قانون اساسی و خط امام پایبند باشید، مرزها با دشمن کمرنگ نشود، با کرامت رفتار کنید، با مخالفان خود حرف بزنید و استدلال کنید، در میدان سیاست صادقانه عمل کنید، به امنیت ملی پایبند باشید، انتخابات را وسیله‌ای برای ناامیدی دشمن کنید، بر سر خدمت رقابت کنید، انصاف را رعایت کنید، فقط آنچه می‌توانید انجام دهید به مردم بگویید!وجهه‌ کشور را تخریب نکنید، ذهنیت مردم را تخریب نکنید، برای پیروز شدن به کارهای ظالمانه متوسل نشوید، بامخالفان و معارضان خود یک جور رفتار نکنید، دیگران را تخریب نکنید!، اختلاف نظر را به تنازع نرسانید، از بیت المال سوء استفاده نشود، از مکر و فریب دوری کنید.

 

در همین راستا اهالی شهر سی سخت به کمپین نه به تخریب و نوای همدلی پیوستند که در زیر تصاویر آن را مشاهده می کنید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.