گروه: اخبار استان خبر: 143576 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 13:14
عدل هاشمی پور در جمع مردم قلعه رئیسی:

گازرسانی مهمترین خدمت به چاروسا بود/از نردبان هیچ کسی بالا نرفتم/اگر نتوانیم خدمت کنیم در قیامت باید پاسخگو باشیم+تصاویر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: تا زمانی که چاروسا گازرسانی و آبرسانی نشود به بخش کشاورزی اهمیت ندهیم، اینترنت پرسرعت نشود، به درمان و بهداشت اهمیت ندهیم؛ نمی توانیم به جایگاه واقعی برسانیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عدل هاشمی پور در نطق انتخاباتی خود در  جمع مردم قلعه رئیسی گفت: همه جریانات فکری زیر چتر رهبری و ولایت زندگی می کنیم، باید قدردان مردم باشیم که با وجود همه مشکلات همواره در صحنه هستند و از نظام اسلامی دفاع می کنند، مسوولان باید اراده خود را قوی و به مردم خدمت کنند
 

هاشمی پور بیان کرد: به برکت نظام‌اسلامی در اقصی نقاط کشور خدمات ارزنده انجام گرفت، ۴۱ سال از عمر نظام می گذرد آیا توانستیم محرومیت را از منطقه فراری دهیم؟  تنفرها را کنار بزنیم بدبینی نسبت به دیگران را کنار بزنیم و اخلاق را رعایت کنیم.وی افزود: امروز به لطف خدا جریان های اصلاح طلب و اصولگرا در کنار یکدیگر قرار گرفته و در برابر قانون سر تعظیم فرود آوردند یکدست شدند مر قانون را رعایت کردند، انسانهای بزرگی در این جریان وجود دارد قرار نیست از همدیگر فرار کنیم، نخبه کشی به مردم ضرر می زند، این مردم چه گناهی کردند.هاشمی پور ادامه داد: نخبگان سیاسی بدانند اگر دور هم جمع نشویم و خدمات زیربنایی و اساسی به مردم انجام ندهیم باید در قیامت پاسخگوی محاکمه باشیم.


 

این کاندیدای انتخابات گفت: اصلاحات از استان یزد سرچشمه گرفت اما همین یزدی ها درسرزمین کویر، آب کشاورزی از خلیج فارس و آب شرب از زاینده رود می آید، برای طرح آبرسانی یزد، چپ و راست ما را به صلابه کشیدند مواخذه می کردند، برنامه زمانبندی تعریف می کردند، مدیریت کردند تا آب به یزد رسید.


هاشمی پور ادامه داد: تا زمانی که چاروسا گازرسانی و آبرسانی نشود به بخش کشاورزی اهمیت ندهیم، اینترنت پرسرعت نشود، به درمان و بهداشت اهمیت ندهیم؛ نمی توانیم به جایگاه واقعی برسانیم.وی افزود: اقداماتی که به برکت نظام اسلامی در بخش چاروسا انجام گرفت، هیچ کس بر گردن شما منتی ندارد، من از نردبان هیچ کسی بالا نرفتم، اگر گزارشی می دهم آدم پیگیری‌ هستم،


هاشمی پور با بیان این که گازرسانی مهمترین خدمت به چاروسا بود گفت: 19 میلیارد تومان اعتبار شبکه گازرسانی پیمانکار قرارداد منعقد کرده است، نگرانی برای گازرسانی منازل روستایی وجود ندارد، اگر کسی را خداوند بخواهد عزیز کند با فضای مجازی و تخریب ها ذلیل نمی شود.
 

وی افزود: مهاجرین از قلعه‌رئیسی چرا رفتند؟ چون جاده و آب و برق نبود، اما اگر ده تا کار اصولی انجام دهیم همه آنها بر میگردند،  من یک آدم پیگیری هستم و آمدم تا کار انجام دهم، نظام به ما آبرو داد و ما منتی برای انجام کارها نداریم، علت ظلمی که به من میشود این است که پیگیرم و کار می کنم.

هاشمی پور افزود: محور پاتاوه به دهدشت تا سه ماه آینده عبور موقت می شود، جاده دشت آزادی به دم عباس که دستور دادم که زودتر از موعد حل شود، رو کش آسفالت تا جاورده آمد و راهداری مناقصه گذاشته و بزودی ادامه آن شروع می شود، مردم ارزوی جاده برفکون را داشتند و با رایزنی با زنگنه دو سال اتلاف وقت را با سرعت ادامه دادم و هر بخشی از آن را از یک خیر می گرفتم.

این کاندیدای انتخابات گفت: زیرسازی جاده های زیزکل و فاریاب توت انجام شده است.از بزرگواری و شرکت گاز برای بحث گاز تشکر می کنم، به زنگنه گفتم که کیلومتر کیلومتر را قبول ندارد و کل محور را یک پکیج کن تاتحویل یک پیمانکار قوی دهم و کل پروژه را ادامه دهم که بحمدالله الان مردم از این نعمت خوشحال هستند.

وی به رایگان شدن کنتور گاز هم اشاره کرد و تاکید کرد: من کنتور رایگان می گیرم اما یک عده ای نشستند و هر کاری من میکنم می آیند بی جهت حاشیه درست میکنند ولی تا خدا نخواهد من ذلیل نمی شوم.

وی گفت: آمدند نامه های ابتدایی من را از ادم های مریض در ادارات گرفتند و شایعه کردند که من هم آمدم مجددا نامه نگاری کردم و شفاف سازی کردم و گفتم تا من زنده ام نمی گذارم ریالی بابت کنتور گرفته شود.

هاشمی پور تاکید کرد: فیش های گاز این مناطق را در حال تلاش هستم تا تعرفه گران گاز را نیز کم کنم.

وی گفت: ۲۷ چمن مصنوعی هر چمن ۵۰۰ میلیون آوردم اما یک نفر اسم من را نیاورد.

وی با عذرخواهی از جوانان گفت: خود جوانان می دانند که برای ورزشگاه چه زجر کشیدم تا بالاخره چمن آن خریده شده و بزودی کار تکمیل می شود.

هاشمی خطبه های امام جمعه قلعه رئیسی را همیشه یاور خود دانست و گفت که بخشی از فعالیت ها با پیگیری های همیشگی و فشار او بوده است، امام جمعه سوق نیز برای ورزشگاه چاروسا به من فشار می آورد.

هاشمی پور ضمن تشکر از رییس آموزش و پرورش چاروسا گفت: در زمینه های آموزشی و پزشکی خدمات متعددی را انجام دادم که خانه بهداشت های متعدد در این بخش نمونه هایی از آنهاست.

وی با توصیه به هواداران خود گفت: اگر حتی به من بدتر از نفهمیدن گفتند شما رعایت کنید، رقیب اگر چاقوی او برش بداشت سر من را نیز در آب مارونن می انداخت.

---
---
---
---
---
---
---
---

در حال تکمیل...

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.