گروه: اخبار استان خبر: 143568 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 11:42

دعوت به مناظره کاندیداها توسط انجمن اسلامی دانشجویان مستقل

قطعا کاندیداهایی که حاضر به مناظره می شوند و جسارت این کار را دارند، نسبت به باقی کاندیداها بسیار قابل اعتمادتر خواهند بود‌.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج با انتشار متنی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی استان را به مناظره دعوت کردند.

متن این پیام به این شرح است:

بسمه تعالی
با سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای نظام مقدس جمهوری اسلامی؛
بر همگان اهمیت لیله القدر کشور ، انتخابات و نیز جایگاه و اهمیت مجلس شورای اسلامی و نقش دانشجو در این میدان مقدس مبرهن و واضح است.
طبق کلام خدا [ به سخن گوش فرامى‏ دهند و بهترین آن را پیروى مى کنند اینانند که خدایشان راه نموده و اینانند همان خردمندان (۱۸) ] و با توجه به وظیفه ی آحاد مردم مخصوصا نخبگان سیاسی و اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد بر انتخاب فرد توانمندتر و اصلح، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه دولتی یاسوج با ایجاد بستری مناسب و با حضور رسانه ها ، از همه ی کاندیداهای دور یازدهم مجلس شورای اسلامی دعوت می کند به مناظره با یکدیگر بپردازند.
 
قطعا کاندیداهایی که حاضر به مناظره می شوند و جسارت این کار را دارند، نسبت به باقی کاندیداها بسیار قابل اعتمادتر  خواهند بود‌.
 
 
پ.ن: کاندیداها می توانند اعلام آمادگی برای مناظره را با روابط عمومی این تشکل ، در میان گذاشته و نیز لیست اسامی کاندیداهایی که آمادگی خود برای مناظره را اعلام میکنند، روی خروجی فضاهای رسانه ی قرار خواهد گرفت.
 
 انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.