گروه: اخبار استان خبر: 143561 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 08:55
دعوت و سنجش آمادگی و شجاعت نامزدهای انتخاباتی در استان؛

تپش یازدهم؛ اولین برنامه گفت و گوی دست جمعی کاندیداهای استان حول برنامه های انتخاباتی شان

ویژه برنامه تپش یازدهم میزبان نامزدهای انتخابات مجلس خواهد بود و با آن ها درباره موضوعات مختلف انتخابات از جمله برنامه ها و راهکارهای اساسی پیشرفت استان و دلایل حضور در انتخابات در فضایی صمیمی و گفتمان محور انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی آغاز شده است و روزهای پرهیجانی در سراسر کشور و به تبع آن در کهگیلویه و بویراحمد درحال گذر است.

یکی از مهمترین شاخصه هایی که مردم برای رای دادن به نامزدهای انتخابات مدنظر قرار می دهند برنامه های انها برای توسعه و ابادانی استان است و در کنار هیجاناتی که گاهی کاذب است مهمترین مولفه در نگاه مردم خواهد بود.

به همین منظور پایگاه خبری صبح زاگرس همچون دوره های مختلف، این بار نیز ویژه برنامه ای برای این ایام تدارک دیده است تا بر اساس رسالت واقعی خود و به شکل مستقل که آگاهی رساندن به جامعه در موضوعات مختلف است، با دعوت از نامزدهای انتخابات مجلس گفتگوهایی را در زمینه های مختلف با آنها انجام دهد.

این ویژه برنامه دست جمعی با عنوان تپش یازدهم در روزهای اینده میزبان نامزدهای انتخابات مجلس خواهد بود و با آن ها درباره موضوعات مختلف انتخابات از جمله برنامه ها و راهکارهای اساسی پیشرفت استان و دلایل حضور در انتخابات در فضایی صمیمی و گفتمان محور انجام خواهد شد.

لذا این پایگاه خبری از نامزدهای انتخابات مجلس دعوت می کند تا با دقت و شجاعت آمادگی خود را برای حضور در این گفتگوی اینترنتی اعلام کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.