گروه: اخبار استان خبر: 143559 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 00:00
سید قدرت حسینی پور:

تو دهان کسانی می زنم که به شما ظلم و بی توجهی کردند

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: ما آمده ایم از حقوق شما مردم گچساران و باشت، استان و ملت ایران دفاع کنیم و حقوق شما بویژه مستصعفین و قشر پایین جامعه تضییع شده که باید فردی دلسوز ،شجاع، توانمند،آگاه به مسائل و بدون ریا و بدون توجه به منافع خود و خانواده اش از حقوق شما دفاع کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید قدرت الله حسینی پور،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در همایش بزرگ وحدت و همدلی که به میزبانی طایفه بزرگ بناری در تالار قصر سفید این شهرستان برگزار شد، گفت:امروز در کمربندی باشت و در بین طوایف منطقه برنامه ای داشتیم،عرض بنده این است که اگر محاسن یک خانواده ،طایفه ای و یا منطقه ای مطرح بشود، مگر جرم است؟.


وی افزود:بنده بیان کردم درگیری بین کی لهراسب باطولی و بابا امیرشیخی ها شد ، کشته شدند و نیزکشتند و این ها هم مقاومت کردند و حالا این موضوع کجایش بد است؟ کی من در سخنانم به بویراحمد حمله کردم؟ اولا مادر بزرگ من و مادر کی لهراسب دختر عمو هستند.


حسینی پور در ادامه گفت:این آدم های قدیمی خیلی ها آینده نگر و تیز بین بودند بنا به دلایلی پدر بنده از منطقه باوی از ملک منصور خان باشتی یاغی شد رفت پیش چرامی ها و باباکانی ها و دایی های بنده می خواستند یکی از دخترانشان را به پدر بنده بدهند چون یک سید خوشتیب، خوشکلام و بوری بود،پدرم گفت که نه خواهرزاده ات را به من بده که هم چرامی ها را داشته باشم و هم بویراحمد را و به همین دلیل تمام طوایف ایل بزرگ چرامی ها از جمله بناری ها فامیل بنده هستند و بنده هم افتخار می کنم که منصوب به این طایفه هستم.


وی تصریح کرد:چند نفر در همین جمع زیر گوش بنده گفتند عده ای علیه شما می نویسندو سخنانت را اصلاح کن،ای کسی که درفضای مجازی حرف مفت می زنی مگر بنده چه چیزی گفتم این‌مرد شجاع به حوزه باوی حمله کرد و این طایفه هم بالاخره شجاعانه ایستادگی کردند و مگر کار بدی کردند؟که از آنها کشته شد و از اینها هم افرادی کشته شدند، این کجایش حمله به بویراحمد است.


حسینی پور گفت: ما آمده ایم از حقوق شما مردم گچساران و باشت،استان و ملت ایران دفاع کنیم و حقوق شما بویژه مستصعفین و قشر پایین جامعه تضییع شده که باید فردی دلسوز ،شجاع، توانمند،آگاه به مسائل و بدون ریا و بدون توجه به منافع خود و خانواده اش از حقوق شما دفاع کند که فکر می کنم و اشتباه هم نمی کنم  که این فردی که این توانمندی را دارد که از حقوق حقه شما دفاع کند و تو دهان کسانی که به شما ظلم و بی توجهی کردند؛آن فرد بنده هستم.


وی تصریح کرد:همین تجمعات و حضور را داشته باشید که حدود ساعت های یک تا دو نیمه شب سوم اسفندماه این جمع این سمت سالن کل می زنند و آن جمعیت سمت دیگر سالن هم لرکه می زنند.
 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.