گروه: اخبار استان خبر: 143554 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 18:52
فرزاد نجات نیا در جمع مردم لنده:

فارغ از مسائل جناحی و سیاسی به فکر اندیشه های نو با جوان گرایی باشیم

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در چینش نیروها در مرکز باید تمرکز بیشتری شود تا از نیروهای انسانی مستعد و خبره در کمک به توسعه استفاده شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید فرزاد نجات نیا کاندیدای حوزه نتخابیه کهگیلویه بزرگ در  نطق انتخاباتی خود در شهرستان لنده با اشاره به  تلاش های خوب صورت گرفته در چهار دهه گذشته گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد تحولات اساسی در حوزه های مختلف هستیم که حقیقتا جای شکرگذاری دارد.

 
وی افزود: وظیفه نماینده قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای کار است و هر نماینده با شناختی که از حوزه انتخابیه دارد باید با هم افزایی نمایندگان استان هایی که اقلیم یکسان دارند طرح و لوایحی به تصویب رسانند که برای تحول منطقه اثرگذار باشد تا مدافع حقوق مردم باشد.
 
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از ظرفیت های شهرستان های حوزه انتخابیه شناخت کامل دارم افزود:  شهرستان لنده و حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ را خوب می شناسم و با توجه به موقعیت ملی که دارم می توانم با رایزنی با وزارتخانه ها و مقامات تحول شگرفی ایجاد کنم.
 
 
وی تاکید کرد:استفاده از ظرفیت های عظیم و فضای نخبگانی در کهگیلویه بزرگ و استفاده از ظرفیت های حوزه فضای مجازی در جهت ایجاد اشتغال، فرصت هایی است که باید از آن به عنوان یک ذخیره مهم استفاده کرد.
 
 
نجات نیا گفت: جذب سرمایه گذار و تلاش جهت دریافت تسهیلات ارزان قیمت را از جمله برنامه های خود برای رونق بخشیدن به طرح های شهرستان های چهارگانه خواند و گفت: در چینش نیروها در مرکز باید تمرکز بیشتری شود تا از نیروهای انسانی مستعد و خبره در کمک به توسعه استفاده شود.
 
 
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که با ماشین های مدل بالا گرد و خاک به چهره روستائیانی که همواره یار و یاور نظام بودند می نشانند و می خواهند آرای آنها را جلب کنند قطعا بدانند خداست که پای صندوق رای قلوب را سمت هر کسی که بخواهد هدایت می کند.
 
 
نجات نیا تصریح کرد: در کجای توسعه فراگیر این حوزه قرار داریم باید قدری خودمان را ریکاوری کنیم و استان ها و شهرستان هایی که در کمترین زمان ممکن به توسعه رسیده اند را ببینیم و جایگاه آنان دریابیم و از آنان الگو بگیریم.
 
 
وی افزود: امروز اگر به فکر توسعه فراگیر هستیم باید فارغ از مسائل جناحی و سیاسی و فقط به فکر اندیشه های نو با جوان گرایی و توجه به جوانان باشیم.
 
 
نجات نیا با اشاره به وعده های انتخاباتی برخی کاندیداها در اشتغالزایی تصریح کرد: نباید نخبگان را درگیر نگاه آویزان شغل های موقت کرد، در حالی که با ظرفیت موجود باید طور دیگری عمل کرد. 
 
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.