گروه: اخبار استان خبر: 143553 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 18:02
زارعی در جمع مردم کاکان؛

چوب لای چرخ انتصابات در بویراحمد گذاشته نشد/بیش از ۶۰ درصد مدیران کل از بویراحمد هستند+تصاویر

زارعی گفت: باید بویراحمدی استوار و با عزت و توسعه یافته که مورد خواسته همه است داشته باشیم بیش از ۶۰ درصد مدیران کل از بویراحمد هستند که در بعد نیروی انسانی مورد توجه قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کاندیدای مجلس شورای اسلامی در برنامه های تبلیغاتی خود صبح امروز با حضور در روستاهای دهستان کاکان با مردمان آن روستاها دیدار کرد.

 

زارعی در‌جمع مردم روستای منصور خانی کاکان گفت: به مردم شریف روستای منصور خانی کاکان سلام و درود می گویم و از همراهی آنها با خدمت گذاران خودشان تقدیر و تشکر میکنم، و همچنین ایام میلاد بی بی دو عالم حضرت زهرا (س) را تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 
زارعی بیان کرد: از مردم کاکان و این روستا جزء‌صداقت، تلاش و کار برای معیشت حلال چیزی ندیده ام در برابر آنها سر تعظیم فرود می آورم.
 
 
وی افزود: با توجه به نیروی انسانی منطقه و روحیه کار و تلاش امیدواریم بتوانیم زمینه رشد و پیشرفت در این استان را همواره کنیم، کاکان در بویراحمد و دنا منطقه ای زیباست و مردم آن با پشتکار  فراوان در باغات و مزارع مشغول تلاش و فعالیت هستند و امیدواریم که بتوانیم خادم خوبی برای آنها باشیم.
 
 
زارعی گفت: در‌جلساتی که نام و یاد بانوی دو عالم باشد قدرت ایمان در وجود انسان برای برداشتن گام های محکم افزوده خواهد شد، امید داریم در کنار شما و حمایت شما گام سوم و موج سوم را همانند گذشته برداریم.
 
 
در همین خصوص نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی و کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در روستاهای حسین آباد، گل زردی و نهایتا دیدار با مردم روستای چال بنیو برنامه های خود را ادامه داد.
 
 
در همین خصوص زارعی در جمع مردم روستای حسین آباد دشت روم گفت: خداوند متعال را شاکرم که توفیق داشتم در ۸ سال گذشته در خانه ملت حضور داشته باشم، خانه ملت باید یک‌مجموعه خدمت گذار نظام اسلامی برای مردم باشد، باید نماینده ها توان و تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار گیرند، با وجود فشارهای اقتصادی و مشکلات اما با مدد ائمه اطهار تلاش شد به مردم خدمت شود.
 
 
زارعی گفت: سعی شد محرومیت ها کاهش یابد به گونه ای که در این منطقه ۵۰ میلیارد در موضوعات عمرانی و چندین برابر گذشته هزینه شود.
 
 
وی افزود: باور داشتیم در منطقه دشت روم در بعد نیروی انسانی و محرومیت زدایی گام برداشته شده و البته باید در ادامه هم این کار صورت گیرد، توسعه کل استان مد نظر است و باید بویراحمدی استوار و با عزت و توسعه یافته که مورد خواسته همه است داشته باشیم، در همین خصوص اعتبارات ۲۰ برابری و بالارفتن ۵ برابری رشد نسبت به هشت سال گذشته داشته ایم و بیش از ۶۰ درصد مدیران کل از بویراحمد در بعد نیروی انسانی مورد توجه قرار گرفتند. 
 
 
زارعی گفت: چوب لای چرخ انتصابات گذاشته نشد، مانع تراشی نشد، سد راه پیشرفت صورت نگرفت تا انتصابات در حوزه بویراحمد صورت گیرد.
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
حسن
1398/11/26 - 18:47
موفقیت روشنفکر محسوس است ✌
rateup 5
 ratedown 5
علی
1398/11/27 - 06:46
تا کی دروغ
rateup 6
 ratedown 1
سهیل
1398/11/27 - 03:08
خدایی خودتو مسخره کردی آخه این هشت چیکار کردی که دوباره وعده های پوچ میدی
rateup 3
 ratedown 2
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.