گروه: اخبار استان خبر: 143551 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 17:21
نادر منتظریان در جمع مردم سپیدار:

عزت از دست رفته بویراحمد و دنا را باز پس گیریم/اشرافی گری مدیران سفره مردم را خالی تر کرده است

کاندیدای انتخابات بویراحمد و دنا گفت: ناکارامدی ها و نقد بر وضع موجود باعث حضورم در این میدان شده است و از روزی که اشرافی گری در طبقه مدیران راه افتاد سفره مردم خالی تر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نادر منتظریان کاندیدای انتخابات بویراحمد و دنا در اولین نطق انتخاباتی خود که در سپیدار مرکزی برگزار شد با اشاره به جایگاه والای مجلس در جمهوری اسلامی ایران گفت : انتخابات مجلس شورای اسلامی از سرنوشت سازترین انتخابات ها در کشور است.


وی گفت :افتخار می کنم در جمع انقلابیون قبل از انقلاب و در خط مقدم جنگ با رژیم شاه هستم.

منتظریان ابراز داشت: به تاریخ این استان و منطقه  افتخار می کنم که هنگام با انقلاب و قبل از ان شهید دادند و انقلابی استوار را رقم زدند و از یک دهستان استان ساختند، امیدوارم بتوانم پاسدار این خدمت بزرگ باشم، و تا اخر سرباز خواهم ماند.

وی افزود: تکلیف سربازی باعث شده است تا در سنگر مجلس پاسدار و مدافع این مردم باشم و با فساد و سوء مدیریت مبارزه کنم و برای جوانان و معیشت مردم تلاش کنم.

منتظریان با بیان اینکه حکومت ما حکومتی اسلامی است گفت : ناکارامدی ها و نقد بر وضع موجود باعث حضورم در این میدان شده است و از روزی که اشرافی گری در طبقه مدیران راه افتاد سفره مردم خالی تر شد.

وی در ادامه گفت: دشمن در این ۴۰ ساله  همیشه بدنبال توطئه بود اما مردم با حضور در صحنه خنثی کننده فتنه ها بودند پس حق این مردم وضع موجود نیست.

معاون سیاسی اسبق استاندار کهگیلویه و بویراحمد با ابراز گلایه از وضع موجود گفت : باید مجلسی تراز انقلاب داشته باشیم تا از فقر و این مشکلات خارج شویم .

وی وجود مجلس تراز انقلاب را رونق تولید و توسعه عنوان کرد و گفت : با تغییر و تحول توسعه را ایجاد کنیم و عزت از دست رفته بویراحمد و دنا را باز پس گیریم.

منتظریان کشاورزی، صنعت و گردشگری را فرصت های ناب و طلایی پیش روی  این منطقه در استان عنوان کرد و گفت : خروجی دولت از مجلس است و باید با تغییر و تحول و تشکیل مجلس تراز انقلاب  با غده سرطانی فساد که بوی تعفنش مملکت را گرفته است مبارزه کنیم.


وی یکی از دلایل فساد موجود را ناکارامدی دانست و گفت : در ستاد انتخاباتی من از همه احزاب و گروه ها حضور دارند که با وفاق و اتحاد در این انتخابات فساد را در منطقه ریشه کن می کنیم.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.