گروه: اخبار استان خبر: 143550 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 16:53
در جمع مردم لیکک مطرح شد

تشکر عدل هاشمی پور از سران اصلاحات کهگیلویه/ آمده ام از هر دیوار بتنی بالا بروم/کارگر و نوکر خوبی هستم+تصاویر

عدل هاشمی پور گفت: آمده ام از هر دیوار بتنی بالا بروم تا زمانی که پروژه های اشتغال زایی خودم به نتیجه برسند و جوانی بیکار از این منطقه را جایی مشغول کنم، من از مسئولیت سیر هستم و تشنه قدرت نیستم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عدل هاشمی پور کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم لیکک سخنرانی کرد.

هاشمی پور گفت: من روز اول گفتم کارگر و نوکر خوبی هستم و به آن افتخار می کنم، به کارهای سیاسی کاری ندارم،برای پرداختن به زیر ساخت ها آمده ام، نه از سیاست سر در می آورم،کار و کاسبی سیاسی و سیاست بازی را قبول ندارم، اصولگراها و اصلاح طلبان باید کنار هم بنشینند.
 
وی گفت: ریشه اصلاحات در استان یزد بود و از آقای خاتمی در آنجا شروع شد من در این استان کار کردم اما همین اصلاح طلبان و اصولگرایان برای خواست عمومی مردم خود ، ما را به سلاخی کشیده و بازخواست کردند اما آه که هیچ کس برای مشکلات مناطق و شهرستان های ما ،اگر یک نفر به من دست مریزاد گفته باشد.
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه استان تصریح کرد: آمده ام از هر دیوار بتنی بالا بروم تا زمانی که پروژه های اشتغال زایی خودم به نتیجه برسند و  جوانی بیکار از این منطقه را جایی مشغول کنم، عزیزی که 20سال همراهت بودم، رفیق روزهای سختت بودم، با 15 هزار اختلاف توسط مردم انتخاب شدم روز اول که تمام شد انتخابات را از نو شروع کردی، شکایت هم کردی که این آرا تقلبی است.
 
 
وی تصریح کرد: در طول چهار سال گذشته فقط در پی تلاش برای مردم بودم و در چهار سال گذشته از هیچ تلاشی فرو نگذاشتم و اعتقاد دارم انتخابات در کهگیلویه دو دوره ای است.
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه استان گفت: بلبل عاشق گل است و گل خار دارد و خارهای من همین حسادت ها است و بلبل وقتی می نشیند ها خارها اذیتش می کند ولی من با اعتقاد می گویم که برای خدمت به مردم از هیچ تلاش کوتاهی نمی کنم.
 
وی گفت:حرف هایم را می زنم و چهار سال است خونه به خونه گشتید و گفتید هاشمی رد صلاحیت شده است، اما بنده اعتقاد دارم خداوندی که به قاسم سلیمانی آبرو و عزت داد ما نیز سرباز همان قاسم سلیمانی هستیم و مطیع رهبری هستیم،  وقتی تعطیلی پروژه گاز را دیدم به مدیرکل گاز زنگ زدم گفتم نباید این پروژه ای که با این همه زحمت تلاش کردیم به این نقطه برسد، تعطیل شود.
 
هاشمی پور گفت: عزت اگر به غارت بردن مارون و کوثر و چاه های نفت است نمی خواهم این عزت حفظ شود، بلکه عزت امروز کارگری زنان ما در بهبهان با آب سدی است که متعلق به خودمان است، اولین اقدام آب رسانی از سد کوثر به لیکک که تنها در سال 89  که ضمن  تشکر از حاج آقا بزرگواری که هم استارت پروژه را زد و هم به دو دور نمایندگی قانع شد، اکنون  کیلومتر ها از لوله کار شده و یکی از کارهایی که باید تمام شود همین پروژه است.
 
وی ادامه داد: برای گازرسانی به ممبی و سرآسیاب یوسفی پیمانکار مشخص شده است  امیدواریم پیمانکار سر عقل بیاید و پروژه را شروع کند و گرنه خلع ید می شود، در مورد پست برق لیکک هم در زمان احمدی نژاد دیواری کشیده شد اما خدا کمک کرد و بنده در کمیسیون انرژی حضور پیدا کردم 100میلیارد دکل نصب و پست هم در سال آینده نصب می شود تا مشکل برق شهرستان بهمئی هم حل می شود.
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه استان افزود: در کمک به شهرداری لیکک درخواست عوارض نوسازی چاه های نفت که تاکنون مبالغی به حساب شهرداری واریز شد، بنده یکی از حامیان اقای پیرامون هستم در وزارت نفت از وی به نیکی و پاکی یاد می کنم که کمکم کردند.
 
هاشمی پور بیان کرد: در بخش ورزش فقط دو سالن دوقلو، در لیکک با حضور وزیر ورزش ساخته شد، یک چمن مصنوعی هم در کنار این دو سالن احداث شد، کار کردن تعامل و پیگیری و دویدن لازم دارد هر کس بیشتر بدود بیشتر موفق می شود، چمن در روستاهای سیاه شیر، آب آلوان و سالن سر آسیاب یوسفی ایجاد شد.
 
وی عنوان کرد: در حوزه بهداشت و درمان ساختمان بیمارستان لیکک نزدیک به اتمام است، تمام تجهیزات بیمارستان تصویب شد، اعتبار برای خرید تجهیزات تصویب شده است ساختمان بدون تجهیرات که به درد نمی خورد ، من به رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی زنگ زدم که آیا مردم بهمئی برای دیالیز به بهبهان میروند که تأیید کرد، رادیولوژی هم گفت نداریم ،باتلاش و پیگیری سه دستگاه دیالیز و یک دستگاه رادیولوژی برای بهمئی گرفتم.
 
هاشمی پور به آسفالت جاده ها اشاره کرد و گفت: آسفالت و بهسازی جاده های روستایی،جاده گنبد بردی به رامهرمز،لیکک به جایزان زیر ساخت ها تکمیل شده است برای خیابان های شهر لیکک 4و نیم میلیارد تومان پول گرفتم.
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه استان ضمن تشکر از آقایان لاهوتی،منطقیان،کامرانی،دهبانی گفت: اگر بالای سر این طرح ها نباشم  همه آنها متوقف خواهد شد شک نکنید نجات کهگیلویه بزرگ، در تمام شدن این طرح های بزرگ است من از مسئولیت سیر هستم  و تشنه قدرت نیستم، آمدم تا این کارها را تکمیل کنم، آمدم تا به کمک شما کار کنم اما تا زمانی که این پروژه ها تکمیل نشود آرام نمی نشینم و بعد از آن دو دستی نمایندگی را تقدیم کسانی می کنم که تشنه قدرت هستند.
 
وی گفت: من برای کار آمدم،از دکتر ضرغامی هم تشکر می کنم که اعلام حمایت کرد.
 
هاشمی پور گفت: در رابطه زمین های منابع ملی شهر لیکک که از همه عزیزان شهرستانی و استانی تقدیر و تشکر می کنم به مسئولان استانی توصیه می کنم این مشکل را هر چه سریع تر حل کنند.
هاشمی پور در پایان گفت: اگر کسی تهمت بزند و اهانت کند آزاد است و حلالشان می کنم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.