گروه: اخبار استان خبر: 143549 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 16:40
محمد بهرامی در لوداب:

همه را یکسان می بینم و اهل شعار نیستم/کسی که زخم کهنه شما را مداوا کند انتخاب کنید

عصر امروز محمد بهرامی کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا برای انجام نطق انتخاباتی خود وارد لوداب از توابع شهرستان بویراحمد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز محمد بهرامی کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا برای انجام نطق انتخاباتی خود وارد لوداب از توابع شهرستان بویراحمد شد.

محمد بهرامی گفت: از استقبال گرم و صمیمی شما تشکر می کنم از ستادهای انتخاباتی و رقبای خودم تشکر ویژه دارم و خرسند هستم در جمع شما عزیزان که از قدمت تاریخی برخوردار هستید حضور دارم.

وی گفت:متاسفانه شاخص های مختلف که لایق شما است محقق نشده است، ما باید اخلاق را مبنای کار خود قرار دهیم چرا بعضی ها بد اخلاقی می کنند، چرا بعضی ها سوء استفاده می کنند، قطعا مردم جواب این بد اخلاقی ها را در ۳ اسفند خواهند داد و ما در این روز جشن پیروزی خود را خواهیم گرفت.

بهرامی گفت: این جریان بر اثر عملکرد بوجود آمده  است، ما شیوه های اجتماعی را تغییر خواهیم داد ما باید قدر این جلسات را بدانیم چون از نزدیک با مردم ارتباط بر قرار می کنیم،این سفرها بهترین داده ها را در اختیار مسئولین قرار میدهد البته کسانی که اهل کار باشند و مسئولینی که راهکاری برای مردم داشته باشند متاسفانه بعضی از مسئولین درد این مردم را نمی فهمند چون خودشان درد ندارند.

وی ادامه داد: من همه را یکسان می بینم و اهل شعار نیستم، نمونه جمعه بازار شهر یاسوج یک در آمد پایدار که ۹۸ درصد آن متعلق به بویراحمد سفلی است پس نیاز نیست که حتما نماینده از یک قشر خاص و یا قوم خاصی باشد که اگر فردا در تراز ملی قرار گرفت باعث سرافکندگی شما نشود.


بهرامی گفت: من میتوانم طرح های در رده بالا برای مردم داشته باشم مردم اعتماد به مسئولین ندارند اینها چکار کردند با مردم،این جای تاسف است .وقتی به شهرداری آمدم وقتی قولی را به مردم داده ام شش ماه طول کشید تا اعتماد مردم را جلب کنم چون به من می گفتند که شما هم مثل بقیه قول میدهید و عمل نمی کنید ولی عمل کردیم.

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه  بویراحمد و دنا  افزود؛بزرگانی تاثیر گذار داشتیم و داریم انتخابات نزدیک است، شما مردم فهیم مطالعه کنید که چه کسی  می توانید این زخم کهنه مردم را مداوا کند به آن رای بدهید و آن را انتخاب کنید .

وی افزود؛چه کسی باید از حقوق شما دفاع کند و شاخص های شما را بگیرد؟ در سطح ملی چه کسی باید از حقوق شما دفاع کند؟ آیا نمی توانستند اعتباراتی که در دهه ۸۰ و ۹۰ به این استان به حوزه آب تعلق گرفت  یک سد در این شهر ایجاد کنند تا مهاجرت به یاسوج صورت نمی نگرفت.

محمد بهرامی گفت:مطمئن باشید چه در سطح ملی و چه در سطح استانی حق شما را خواهم گرفت، قول می دهم که با دست خالی  در این استان انجام دهم ،من در شهرداری این کارها را انجام داده ام مثل جمعه بازار،کمربندی زیر تل و آبشار یاسوج که همه می بینید و مدارک آنها در شهرداری موجود است.
 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.