گروه: اخبار استان خبر: 143546 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 16:12

حاشیه های عجیب افتتاح یک ستاد انتخاباتی در گچساران/گلایه های شدید یک کاندیدا از تبعیض بین نامزدها در فرمانداری گچساران+تصاویر

بهمنام همتی کاندیدای انتخابات مجلس گفت: نطق انتخاباتی بنده را اولین برنامه از نطق انتخاباتی کاندیداها تعیین کردند، آنهم بر اساس چاق و لاغری کاندیداها، یعنی اینکه متولیان امر انتخابات بحث کاندیداهای مطرح و غیر مطرح را بیان کردندکه در جای خودش بسیار عجیب است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بهنام همتی، کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در خصوص لغو نطق انتخاباتی اش در گچساران گفت:خدا شاهد است اولا در هیات نظارت و اجرایی انتخابات ما هیچ نماینده ای نداریم که این موضوع نیز بماند.

وی افزود: محل ستاد انتخاباتی بنده در ابتدا در چند قدمی میدان سه راهی مشخص شده بود که به صورت کتبی به بنده اعلام کردند برپایی ستاد در این مکان ممنوع است،حالا برخی کاندیداها نیز در چنین مکانی ستاد انتخاباتی برپا کردند که هیچ مخالفتی هم نشد.


همتی درادامه تصریح کرد:درحالی که همه ستادها مراسم  افتتاحیه گرفتند ما هنوز بدنبال مکانی برای ستاد بودیم و وقتی هم مکانی پیدا کردیم مشکل در نطق‌انتخاباتی بنده ایجاد کردند.


وی تصریح کرد: بنابراین نطق انتخاباتی بنده را اولین برنامه از نطق انتخاباتی کاندیداها تعیین کردند، آنهم بر اساس چاق و لاغری کاندیداها، یعنی اینکه متولیان امر انتخابات بحث کاندیداهای مطرح و غیر مطرح را بیان کردند!!؟که در جای خودش بسیار عجیب است.


همتی اظهار کرد: مگر ما کاندیدای مطرح و غیر مطرح داریم؟ پس قانون چه می شود؟!بنده همان شب معترض این اقدام شدم.


این کاندیدای انتخابات مجلس تصریح کرد: این چه حساب و کتابی است که اولین نطق بنده باید جمعه در گچساران باشد و نطق بعدی نیز فردا شنبه در باشت باشد.


وی افزود: این چه انصافی است، معتقدم که این انتخابات کاملا هدایت شده است و همین الان جمعیت زیادی در محل نطق انتخاباتی بنده جمع شدند اما بدلیل نبود تجهیزات و عدم فراهم کردن زیرساخت ها از سوی مسئولان امر تصمیم براین اقدام شد که نطق انتخاباتی ام را لغو کنم که با عرض تاسف از همه عزیزان و حامیانم پوزش می طلبم.


همتی اظهار کرد: از دیروز صبح به متولیان امر انتخابات اعلام کردیم که جایگاه نطق انتخاباتی بنده را مشخص کنید که گفتند در اسرع وقت اعلام می کنیم، امروز صبح باز هم پیگیری کردم و بلکه جوابگو نبودند، امروز هم مشکل برق برای اجرای مراسم وجود داشت که متولیان امر انتخابات نزدیک به زمان برگزاری مراسم درصدد رفع مشکلات اقدام کردند که متاسفانه با توجه به کمی وقت در انجام امورات تصمیم گرفتیم که مراسم‌ را لغو کنیم.

---
---
---
---
---
---
---
---انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.