گروه: اخبار استان خبر: 143541 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 13:10
محمد بهرامی در جمع مردم مارگون:

فرد پیروز نباید مختص به یک قوم و طایفه باشد/تیمی می سازیم که شاخ همه را بشکند/ادامه مراودات دو رقیب با تشکر بهرامی از روشنفکر+تصاویر

کاندیدای انتخابات بویراحمد و دنا گفت: فردی که قبول می شود نباید مختص به یک قوم و طایفه باشد بلکه باید متعلق به همه باشد.اگر فردی قوی باشیم اما شجاعت نداشته باشیم نمی توانیم حق مردم را بگیریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نطق انتخاباتی محمد بهرامی کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در جمع هواداران خود در مارگون برگزار شد.


محمد بهرامی نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  در این همایش ضمن تشکر از کسانی که این مبرنامه را تدارک دیدند و همچنین حضور مردم گفت: بعضی از دوستان باید اخلاق را رعایت کنند، لازم می دانم از ستاد آقای مهدی روشنفکر تشکر کنم که اخلاق انتخاباتی را در موارد مختلف رعایت کرده اند و ما باید این را رعایت کنیم و از آنها در یاسوج پذیرایی کنیم.

بهرامی اظهار داشت:ما آمده ایم محبت و دوستی و وحدت را در جامعه گسترش دهیم و فرهنگ غلط تفرقه و تخریب را برای هیچ کاندیدی انجام ندهیم، ما پایین نیستیم، سطح ما بالاست بلکه باید به افق نگاه کنیم و نباید تخریبچی باشیم و به عقب بر نخواهیم گشت.

وی ادامه داد: آنها از ما ترس خواهند داشت که تخریب می کنند و شک نکنید ما برنده انتخابات هستیم ما از ۳۴ هزار رای عقب هستیم ولی در ۱۵۰ هزار رای که در مرکز و اطراف هست ما اول هستیم.

بهرامی گفت؛به یاری خدا و همت شما روز ۳ اسفند را جشن خواهیم گرفت.مولفه های که حق این بخش ها است به ناحق تعریف شده است ولی بخش هایی هستند که شرایط سخت شما را ندارد ولی ضریب آنها از شما بیشتر است در بعضی از شهرستانهای این استان که کمتر ۵ دهم هست ولی بالاتر از ۵ دهم ردیف دریافت می کنند.

این نامزد انتخاباتی گفت:بعضی از شاخص ها واقعی  نیستند کی باید از حق شما دفاع کند چه در سطح استان و ملی باید کسانی باشند که با این شاخصه ها آشنایی داشته باشد آیا می دانید با طرحی که در نظر گرفته شده است یاسوج باید به حاشیه برود آیا کسی هست از شما دفاع کند و حق شما را بگیرد.ولی ما طرحی داریم که می توانیم آن را دور بزنیم.

وی ادامه داد:ما در خدمت شایستگان هستیم و باید شایسته سالاری رعایت شود اگر امروز در بخش اقتصادی ما مشکل داریم این است که شایسته ها روی جای خود نیستند در راستای نیازهای مردم و هدف مردم باید حرکت کرد.

بهرامی گفت؛فردی که قبول می شود نباید مختص به یک قوم و طایفه باشد بلکه باید متعلق به همه باشد.اگر فردی قوی باشیم اما شجاعت نداشته باشیم نمی توانیم حق مردم را بگیریم.

وی در ادامه گفت:اگر در کار واقعیت باشدو صداقت باشد خداوند نیز کمک می کند و کسانی که می خواستند برای ما نقطه ضعف ایجاد کنند همان به نقطه قوت ما تبدیل شد.


بهرامی در مارگون گریزی به بخش ورزش زد و گفت:شما  چه بخواهید  و چه نخواهید من به بخش ورزش ورود می کنم و بعضی می گویند که شما طرفدار پیروزی  هستید یا استقلال که من در جواب گفتم ما تیمی ساختیم که شاخ اینها را شکست حالا هم تیمی خواهیم ساخت که شاخ همه آنها را بشکنند.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---



انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.