گروه: اخبار استان خبر: 143527 / تاریخ انتشار : 1398/11/24 ساعت : 19:18

افتتاح ستاد انتخاباتی غلام محمد زارعی در شهر یاسوج/تاکید رئیس ستاد نماینده بویراحمد بر اخلاق و مردمداری

عصر امروز ستاد انتخاباتی غلام محمد زارعی کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در یاسوج آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز ستاد انتخاباتی غلام محمد زارعی کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در یاسوج آغاز به کار کرد.


رئیس ستاد انتخابات زارعی در این مراسم گفت: امروز به رقبا نشان می دهیم بار دیگر با همان اخلاق مداری حماسه دیگری خلق می کنیم بار دیگر نشان می دهیم اخلاق در راس امور است و عمل گرایی محور اصلی آن است.

مجید علیپور بیان کرد: با انتخاب زارعی به یک جریان اخلاق مدار و مردم دار و زلال پاک همچون چشمساران دنا رای خواهیم داد، رقبا از این واژه ها دم می زنند اما ما آن را ثابت کردیم.


مدیرکل سابق امور عشایر استان در ادامه گفت: آنچه عیان است چه حاجت به بیان است حضور رئیس جمهور و وزرا در این استان بر کسی پوشیده نیست، استان ما یک کارگاه عمرانی بوده است
، احداث و تکمیل بیمارستان جلیل، پل سوم بشار، و در حوزه آبرسانی، برق و گاز شاهد صدها پروژه عمرانی بودیم، 1200 میلیارد از سال ۹۲ در بویراحمد و ۷۰۰ میلیارد تومان در دنا ادعای صادقانه است، افزایش ۲۰ برابری اعتبارات شهرستان را داشته ایم.


علیپور ادامه داد: مردم فهیم امروز به واسطه عملکرد زارعی برای سومین بار آمده اند نه  بر اساس فتوشاپ بر اساس عملکرد واقعی مان، حماسه سوم و موج سوم بار دیگر اتفاق می افتد در دو روز گذشته ۳۰۸ درخواست نشست همایشی داشتیم این نشان عزم و اراده جدی ملت دنا و بویراحمد است، آن هایی که دم از ورزش می زدند و می گفتند تیم استقلال و پیروزی می آوریم کجا بودند چرا حمایت ها را ندیدند، آمده ایم و می مانیم و پیروز انتخابات هستیم.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
عبدالله
1398/11/28 - 08:30
بیمارستان جلیل و پل سوم بشار دردوره ای آقای هدایتخواه شروع شد وبودجه اش روهدایتخواه آورد
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.