گروه: اخبار استان خبر: 143515 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 11:45
؛

تحرکات ضد و نقیض انتخاباتی کهگیلویه/عدم افتتاح رسمی ستادهای انتخاباتی نامزدها و لکه گیری گزینشی یک خیابان در دهدشت+تصاویر

از دیگر اتفاقات جالب توجه در اولین روز تبلیغات رسمی نامزدهای انتخاباتی، لکه گیری یکی از خیابان های خاص دهدشت است، نه خیابان اصلی و پر تردد این شهر.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با آغاز تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی و قانونی در کهگیلویه صبح روز گذشته قرار بود اولین نطق انتخاباتی عدل هاشمی پور که طبق برنامه از پیش تعیین شده و اعلام روابط عمومی این کاندیدا قرار بود که در ورزشگاه شماره 2 دهدشت برگزار شود که به دلایل نامعلومی این برنامه از سوی روابط عمومی این نامزد انتخاباتی لغو شد.

 

سایر برنامه های نامزدها در شهرستان در حال برگزاری است که از بین چهره های مطرح ساعت 14 روز گذشته محمد موحد نطق انتخاباتی خود را در شهر چرام ایراد کرد.

 

از نکات جالب اولین روز تبلیغات قانونی و رسمی این بود که کاندیداهایی که قبل از زمان تبلیغات رسمی اقدامات تبلیغی زیادی انجام می دادند حال که همه در روز اول اقدام به افتتاح ستاد های انتخاباتی می کنند در شهرستان کهگیلویه تا کنون هیچ نماینده ای به صورت رسمی این اقدام را انجام نداده و مکان ستادهای آن ها نیز به صورت رسمی اعلام نشده است.

 

از دیگر اتفاقات جالب توجه در اولین روز تبلیغات رسمی نامزدهای انتخاباتی، لکه گیری  یکی از خیابان های خاص دهدشت است، نه خیابان اصلی و پر تردد این شهر. و این در حالی است که خیابان های اصلی دهدشت که تردد زیادی نیز در آن ها صورت می گیرد با چاله چوله های مختلف به حال خود رها شده اند.

 

این اقدام به نوبه خود که رفع موانع و مشکلات خیابان های شهری است کاری پسندیده است اما زمان این کار و انتخاب خیابان جای تأمل دارد.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.