گروه: اخبار استان خبر: 143510 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 12:06
نماینده ولی فقیه در استان در حضور جمعی از فعالان فضای مجازی؛

فضای مجازی نباید به جولانگاه دشمن تبدیل شود/رها کردن این فضا یک اشتباه محض است+تصاویر

نماینده ولی فقیه در استان گفت: نباید فضای مجازی را رها کرد بلکه باید آن را کنترل و را مدیرت کرد، رها کردن این فضا یک اشتباه محض است و باید آن را به نحو خوبی کنترل کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در حضور جمعی از فعالان فضای مجازی استان گفت:در راهی که در پیش داریم باید تلاش کنیم و نا امید نشویم و دشمن را دراین مسیر شکست بدهیم، رنجهای بسیاری کشیدیم تا این انقلاب به ثمر نشسته است.


وی در ادامه گفت: می خواهیم زندگی بشر زندگی انسانی باشد نه زندگی حیوانی و همیشه جبهه حق و جبهه باطل هست و همه آفریده خداوند است و مستکبرین و شیاطین در مقابل خداوند صف می کشند.


حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: شیطان هیچ وقت به انسان رحم نمی کند شیطان وسوسه میکند و دست انسان را می گیرد و آن را در مسیر گناه قرار می دهد.


وی ادامه داد: در جبهه استکبار یکی از راه هایی که با ما انجام می دهند در همین فضای مجازی هست و در همین فضای مجازی دارند کار می کنند و با ما مبارزه می کنند و علیه ما جنگ روانی ایجاد می کنند. و حتی در بعضی مواقع کسانی که ثابت قدم بودند تحت تاثیر جنگ روانی آنها قرار می گرفتند اما رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری  باعث میشد تا دوباره به مسیر اصلی  انقلاب برگردند.
 

امام جمعه یاسوج گفت: اگر فضای مجازی کنترل نشود و ما نتوانیم در مقابل دشمن و نقشه های آن کار درستی انجام بدهیم و در مقابل دشمن کاری انجام ندهیم، خیلی خطرناک می شود،  اگر ما این فضا را بدست نگیریم و نتوانیم انجام دهیم ضرر خواهیم کرد.


نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خیلی مولفه های دشمن با شکست روبرو شد ولی باز هم آنها کار خواهند کرد و‌دشمن بیکار نخواهد شکست و از تمام ابزارهای اصلی برای شکست جبهه حق کار خواهد کرد.وی در ادامه گفت: جا دارد از شما نیروهای فعالان مجازی تقدیر و تشکر کنم و سفارش می کنم که به صورت جدی و گسترده تلاش کنید و از تمام ظرفیت ها استفاده کنید و تا جایی که هم بتوانیم ما به شما کمک می کنیم.حجت الاسلام حسینی بیان کرد: نباید فضای مجازی را رها کرد بلکه باید آن را کنترل و مدیرت کرد، رها کردن این فضا یک اشتباه محض است و باید آن را به نحو خوبی کنترل کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.