گروه: اخبار استان خبر: 143505 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 11:37

دیدار کارکنان تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و جمعیت هلال احمر با نماینده ولی فقیه در استان+تصاویر

نیروهای تامین اجتماعی، نیروهای مسلح استان و جمعیت هلال احمراستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نماینده ولی فقیه در جمع نیروهای هلال احمر گفت: مردم این استان که همیشه در همه صحنه ها حضور داشتند و دارند مستحق خدمت هستند، کار نیروهای هلال احمر در کمک به گرفتاری های مردم این استان بسیار ارزشمند است، نیروهای هلال احمر نیز با تلاش و انگیزه کار می کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی بیان کرد: امروز در جامعه ای زندگی می کنیم که انقلابی تاریخ ساز و اثرگذار در دنیاست این انقلاب را این مردم ایجاد کردند بار این انقلاب بر دوش مردم است و دشمن نیز تلاش می کند مردم را خسته کند و خار مسیر راه مردم شود و مردم را ناامید کند.

 

 وی عنوان کرد: اگر مردم خسته شوند، تسلیم خواسته های دشمن می شوند و همیشه نیز دیده ایم کشورهایی که در طول تاریخ تسلیم شده اند خسارت های زیادی دیده اند و چیزی هم نصیب شان نشد اما در دوران مبارزه خسارتشان کمتر از دوران تسلیم است، مقاومت اجر و پاداش دارد.

 

امام جمعه شهر یاسوج تصریح کرد: در تاریخ بشر نگاه کنیم ملت هایی که به جایی رسیدند زحمت کشدیدند و رنج کشیدند این ها از اول که اینگونه نبودند که قدرت داشته باشند رنج کشیدند تا به گنج برسند.

 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی ادامه داد: در دوران قاجار انگلیس بر ما حاکم شد و در این ایام قحطی بر ایران شکل گرفت، 9 میلیون نفر در آن قحطی جان شان را از دست دادند و برخی منابع دیگر می گویند 15 میلیون نفر از بین رفتند مگر جمعیت ایران چقدر بوده است نیمی از جمعیت از بین رفت و از گرسنگی ایستاده می میردند این دوران خفت بار و ذلت بار بود.

 

 وی افزود: در فیلم یتیم خانه ایران بخشی از این ظلم به تصویر کشیده شده است بعد به حکومت پهلوی رسیدیم که خنجری بود که بر زخم های ما فرو کردند، اما مردم در مقابل دشمن ایستادند اگر مقاومت نمی کردیم همه چیزمان را از دست می دادیم اما  ایستادیم عزت، قدرت و پیشرفت های ما زیاد شد، دنیا پیشرفته بود اما نمی گذاشتند کشورهایی مثل ما رشد کند دلیل آن بی عرضگی حاکمان ما بود اکنون به برکت نظام جمهوری اسلامی پیشرفت های زیادی داشتیم.

 

امام جمعه یاسوج ادامه داد: 234 سال دوران صفویه بر کشور حاکم بود دوران زندیه بیش از 100 سال و دوران قاجار بالای 150 سال و پهلوی نیز 50 سال بر ما حکومت کردند و ظلم های بزرگی بر مردم تحمیل شد، می خواستند ایران را ویران کنند، ما در هشت سال دفاع مقدس در مقابل تمام قدرت های جهان ایستادیم، برای شکوفایی و رشد باید تلاش کنیم و سعی کنیم رنج ها را بر دوش مردم برداریم، کار نیروهای هلال احمر معنوی و مقدس است.

 
 
 

 همچنین نماینده ولی فقیه در جمع نیروهای مسلح و نیروهای تامین اجتماعی استان گفت: نیروهای مسلح مدافع امنیت ملت و اسلام و کشور  هستند نیروهای جان فدا و جانباز هستند خدمت به مردم بسیار ارزشمند است، کشوری که اهداف ، آرمان ها و رهبرش و قانون هایش الهی است.

 

وی گفت: نیروهای مسلح جان بر کف برای نظام هستند بنابراین نیروهای مسلح باید در آرامش و آسودگی خاطر باشند تا بتوانند به وظیفه خودشان عمل کنند، آن ها در میدان رزم هستند باید فکر و ذهن شان آسوده باشد، خانواده های آن ها نیز باید در آرامش باشند، همچنین جانبازان نیز برای دفاع از این کشور فشارهای زیادی تحمل کرده اند و زخم هایی دارند باید به جانبازان توجه شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.