گروه: اخبار استان خبر: 143493 / تاریخ انتشار : 1398/11/23 ساعت : 19:17
در مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی در لنده مطرح شد:

سردار سلیمانی یک تفکر غیرقابل انکار است/شهادت سردار سلیمانی لرزه بر اندام مستکبرین عالم زد+تصاویر

حجت الاسلام عبودی گفت: امروز باید بپذیریم که تفکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک تفکر انقلابی در عالم فراگیر شده است و این تفکر غیر قابل انکار است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چهل روز است ملت ایران در رثای سرداری اشک ماتم می ریزند که آوازه ولایت مداری، دلاورمردی و شجاعت و بصیرتش چه در زمان حیاتش و چه بعد از شهادتش چنان در عالم هستی برای همه به اثبات رسیده است که بنیا به گزارش رسیده فقط در یکی از شهرهای هندوستان بیش از پنج کیلومتر صف عزاداران مراسم سردار سلیمانی بوده است.

 

این سردار عاشورایی و سید الشهدای مقاومت اسلامی با شهادت خویش جهانی را بیدار کرد که ظلم و جور  مستکبرین عالم را برای همه جهانیان نمایان کرد.

 

امروز نیز مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان لنده در رثای چهلمین روز شهادت این سردار عاشورایی حضوری چشمگیری داشته و در عزای این مالک اشتر فرمانده کل قوا اشک ماتم ریختند.

 

امروز زنان و مردان، پیر وجوان بار دیگر با حضور خویش در مراسم چهلمین روز شهادت سید الشهدای مقاومت حضور بهم رساندند تا بگویند اگر سلیمانی در بین ما نیست ولی سلیمانی های زیادی امروز آماده جانفشانی برای ایران و اسلام هستند.

 

در این مراسم  ابتدا گروه سرود لاله های دشت کربلا به اجرای سرود پرداختند و در ادامه نیز دختر شهید هاشمی با دکلمه ای محزون دل های همه حاضرین را کربلایی کرد و در رثای سردار دلها اشک ماتم ریختند.

 

حجت الاسلام عبودی امام جمعه شهرستان باشت در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به خصوص سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: امروز به برکت خون هزارن شهید والامقام  و به رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی ما پس از چهار دهه به اوج غزت و بالندگی خویش رسیده است.

 

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین کشورهای منطقه و جبهه مقاومت به شمار می رود که توطئه های دول استکباری را یکی پس از دیگر خنثی می کند.

 

امام جمعه باشت گفت: دشمنان از برهم خوردن معادلات استعماری خویش در منطقه توسط مستشاران ایرانی حسابی عصبانی بوده و در مقاطع مختلف زمانی اقدام به تهدیدات، تحریم های به اصطلاح فلج کننده زدند که به برکت خون همیشن شهدا تا کنون همه انان خنثی شده است.

 

وی به خطای راهبردی امریکا در ترور سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: وقتی امریکا فکر پلید ترور سردار سلیمانی را در سر می پروراند و آن را اجرایی کرده فکرش را نمی کرد که با شهادت سردار سلیمانی هزاران سردار سلیمانی دیگر علم را بر دست بگیرند و از وی به عنوان سید الشهدای مقاومت یاد کنندو به خوبی فهمیدند که چه اشتباهی کردند چرا که شهادت سردار سلیمانی از خود سلیمانی خطرناک تر بوده است چرا که تفکر مبارزه با مستکبرین عالم در ضمیر این شهید والا مقام بود و امروز این تفکر در جهان در حال جوشش و زایش است.

 

در پایان این مراسم شیخی از ذاکران و مداحان اهل بیت (ع) به مداحی پرداخت و یاد و خاطره سیدالشهدای جبهه مقاومت و همرزمان شهیدش را گرامی داشتند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهیا پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.