گروه: اخبار استان خبر: 143491 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 11:26

اقدام جالب و پسندیده مردم چیتاب در خصوص انتخابات

مردم شهر چیتاب در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی و دعوت از کاندیداها برای شرکت در شهرشان و همچنین ستادهای انتخاباتی دست به اقدام جالبی زده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مردم شهر چیتاب در اقدامی مناسب در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی و دعوت از کاندیداها برای شرکت در شهرشان و همچنین ستادهای انتخاباتی بیانیه ای را صادر کرده اند.

 

در این بیانیه قوانین کلی در خصوص نحوه دعوت از کاندیداها برای حضور در شهر چیتاب توضیح داده شده و قوانینی در نظر گرفته شده است همچنین تشکیل هر گونه ستاد انتخاباتی در شهر چیتاب را ممنوع اعلام کرده است.

 

متن بیانیه به این شرح است: 

 "بسمه تعالی"

قابل توجه مردم شریف شهرچیتاب

بالاخره به همت و کمک همه بزرگان چیتابی  منشور فرهنگ و رعایت اخلاق انتخاباتی در طول تاریخ در شهر چیتاب تدوین و مکتوب و به اطلاع همه همشهریان عزیز میرساند.

در آیه قران اشاره شده که ای مردم کارهای خود را با مشورت و اهل فکر به پیش ببرید و قطعا ضرر نخواهید کرد و اما مصوبات :

1- مقرر شد شورای شهر به کمک لیدرهای کاندیداها دعوت از کاندیداها را برعهده بگیرد و شورای شهر موظف شده به کمک لیدرها مکان و کلیه تجهیزات سخنرانی کاندیدها را به مساوی و بدون تبعیض و طرفداری از کاندید خاص فراهم کند.

2- مقررگردید درروز رای گیری همه مردم بعد از اخذ رای به منازل خود بروند و یا حداقل از محل اخذ رای دور و از هرگونه تجمع درشعب اخذ رای خود داری گردد.

3- مقرر گردید در بدو ورود کاندیدی به شهرچیتاب از هرگونه ذبحی که به اصطلاح حیوان پیش پای کاندیدی ذبح شود خودداری و ممنوع اعلام گردیده

4- مقرر گردید از تشکیل هرگونه ستادی در شهرچیتاب در این دوره ازانتخابات ممنوع

5- مقررگردید دربیان مشکلات به کاندیدها فقط و فقط مطالبات عمومی مطرح و پیگیری شود

6- مقررگردید در صورت پیروزی هر یک از کاندیدها در اسرع وقت یک شورای مشورتی شکل بگیرد و اعضای این شورای مشورتی از جانب مردم مشخص و برای پیگیری مطالبات عمومی با دفترنماینده مردم ارتباط برقرار کند و هر شش ماه یک بار یک گزارش عمومی نسبت به کارهای در دستور کارخود را به اطلاع عموم مردم برسانند 

و در پایان مقررگردید این میثاق نامه به عنوان یک تعهد نامه عمومی و همه آحاد مردم ملزم به رعایت کلیه بندهای قانونی که در مفاد این عهدنامه قید شده میباشیم و درصورت قصور و یا سهل انگاری توسط شخص و یا اشخاصی به دیده عموم مردم محکوم اعلام میگردد

وسلام علیکم ورحمت الله وبرکاتو -خدایا چنان کن سرانجام کار-توخوشنودباشی و ما رستگار

کریمداد موحدی

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.