گروه: اخبار استان خبر: 143487 / تاریخ انتشار : 1398/11/23 ساعت : 17:49
کاندیدای انتخابات مجلس :

مخالف بد اخلاقی ام/تبریک به دهبانی پور/آبیاری 500هکتاری زمین های کشاورزی با احداث سد سرپری/با بداخلاقی توسعه پیدا نمی کنیم +تصاویر

عدل هاشمی پور در جمع مردم حومه دهدشت غربی گفت:با وجود تحریم های ظالمانه در سه سال و نیم گذشته اقدامات شایسته ای در کهگیلویه بزرگ صورت گرفت که آبیاری سد سرپری با بیش از 35میلیارد تومان مهمترین این طرح های در حومه غربی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در همایش بزرگ و هم اندیشی طایفه اولاد میرزالی در حومه غربی دهدشت فیلگاه(سه تلون)با تقدیر از حماسه کم نظیر مردم در راهپیمایی بیست دوم بهمن گفت:حضور حماسی مردم ایران در راهپیمایی 22بهمن نقطه عطف دیگری در تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی است.وی افزود: اگر گذری کوتاه به فراز و نشیب های چهار دهه گذشته بیاندازیم به خوبی دستاوردها و تخولات عظیمی که با وجود همه تهدیدها و تحریم ها صورت گرفته است را به عینه  خواهیم دید که همواره در مسیر عزت بوده ایم. 
 


عدل هاشمی پور تصریح کرد:در مدت سه سال نمایندگی و با وجود تحریم های سرسخت و ظالمانه اقدامات اساسی و بنیادی که حق مردم بوده و باید طی سالهای گذشته صورت می گرفت انجام شده است.

 

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ گفت: تعداد سد های ما تا قبل از انقلاب تنها پنج سد در کشور که امروز به برکت انقلاب اسلامی از مرز ۱۵۰ سد گذشت است.


وی تاکیدکرد: سد کوهبرد سال ۹۰ کلنگ زنی شد بعد از سالها فعالیت حدود ۲۵ درصد پیشرفت داشت در سال ۹۶ با پیگیری های این حقیر بیش از 90درصد پیشرفت داشته و فعال شد و به زودی آبگیری آن انجام می شود.


کاندیدیازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: سد سرپری با اهداف تامین آب کشاورزی ۵۰۰ هکتار و رونق گردشگری شهر دهدشت و حومه غربی با قراداد ۳۵ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن آغاز شد.


هاشمی پور خاطرنشان کرد:آبرسانی از سد کوثر به چهار شهر و روستاهای تابعه یکی دیگر از افتخارات دوران نمایندگی بنده برای تامین آب بیش از 50سال آینده مردم در چهار شهر و روستاهای کهگیلویه بزرگ است و حجم زیادی نیز اشتغال ایجاد کرده است.

 

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ گفت: نیروگاه۷۵۰ مگاواتی سیکل ترکیبی پادوک، چمن مصنوعی روستاهای روشن اباد ده نلک چهاب، آبرسانی به روستاهای روشن آباد، چهارمه ،دولفقاری ،دوپرقبر نمونه ای از تلاش در جهت رسیدن به توسعه فراگیر در روستاهای کهگیلویه به خصوص حومه غربی است.

 

وی تاکیدکرد: آسفالت روستاها و بازسازی مدارس با اعتباری بیش از ۹۰۰ میلیون تومان و اجرای هشت هزار متر مکعب عملیات بنایی با سنگ و سیمان با اعتبار یک میلیارد و هشتصد هزار تومان در بخش آبخیزداری به منطور کنترل سیلاب و تقویت ابهای  زیر زمینی بخشی اعظمی از تلاش های صورت گرفته در طول دوره نمایندگی سه و نیم ساله بنده است.

 

هاشمی پور در ادامه خاطر نشان کرد: شروع و بهره برداری از طرحهای دامداری و کشاورزی که نقش مهمی در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در رونق و تولید دارد یکی دیگر از مهمترین برنامه های بود که در طی این سه و سال نیم صورت گرفته است.

 

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در پایان اظهارکرد: توجه به ازدواج جوانان و فراهم کردن زمینه ازدواج آنان یکی دیگر از اهداف و برنامه های بنده بود که اهدای جهیزیه به زوج های جوان و مستحق نمونه ای روشن از این اقدامات صورت گرفته در حمایت از بنیان خانواده بوده است.

 

وی در ادامه گفت: با کارهای بزرگ در جهت توسعه گام برداریم تا یک بار جوانان زندگی کنند اگر ظرف ۲۰ سال گذشته اقدامات موثری انجام‌ می گرفت آلان زنان مردان ما این همه تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نبودند.


هاشمی پور در ادامه اظهارکرد: باید خوب دانیم که این نهادهای حمایتی فقط برای  مددجویان مستمند است نه جوانان، این هنر نیست جوان ما تحت پوشش نهاد حمایتی قرار گیرند به جوانان قول دادم کارهایی انجام دهم هر کدام انجام نشد عدرخواهی می کنم .

 


کاندید یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: آماده باش به سد کوثر را در شعار های اتنخاباتی ام داده بودم که امروز خط لوله آبرسانی در حال اجرا از سمت حومه غربی از سد کوثر است که  مردم دهدشت، سوق، لنده و چرام و حومه غربی را نجات خواهد داد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: چاه های تامبن آب اگر خشک شوند به آب پایدار نیاز است که در بودجه سال ۹۷ قرار گرفت و قرارگاه خاتم در حال کار است.هاشمی پور در ادامه گفت: آنهای که می گویند در حومه غربی کار نشده باید خوب بدانند که کارهای زیرساختی زیادی در حومه غربی دهدشت صورت گرفته است که یکی از این کارهای نیروگاه سیکل ترکیبی با اشتغالزایی بیش از 500نفر از جوانان و فارغ التحصیلان رشته های برق قدرت و الکترونیک است که ساخت توربین های آن امروز به بیش از 80درصد رسیده است و سال اینده به بهره برداری می رسد.
 

وی در ادامه گفت:  تونل خاییز سه مشاور فرستادم وزارت راه بررسی و مطالعه کردند که  طول ۷ کیلومتر از لحاظ فنی تهویه مشکل است که به دنبال کاهش طول به سه کیلومتر هستیم و اگر قرار است کارهای بزرگ در سه سال انجام شود چرا طی ادوار گذشته کاری نشده است.

 

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده گفت: زمانی که قرارگاه خاتم بود مسجد در روستاها احداث کردم و امروز نیز چمن مصنوعی ۲ مورد با یک‌میلیارد اختصاص دادم که اعتقاد داریم  عزت دست خداوند است.

 

وی در ادامه گفت: کسانی که میادین مین برایم کاشتند در این حسادت ها و بغض و کینه ها بدانند که عدل هاشمی مثل کوه استوار است و با خدای خود عهد بستم تا یک روز توان کار دارم این تجربه گرانبها را در این منطقه برای کارهای زیربنایی و اساسی بکار گیرم.

 

هاشمی گفت: اگر شرایط دولت بهتر بود مطمئن باشید ۱۰ برابر فعلی کار میکردم، حضور وزرا ،مقامات و مسولین اجرایی کشور در دهدشت تا از نزدیک مشکلات را بینند و درک کنند چرا که اعتقاد داریم که باید قدرت چانه زنی داشت.

 

وی تصریح کرد: مخالف بد اخلاقی ام  و اعتقاد داریم که با بداخلاقی توسعه پیدا نمی کنیم، توصیه های اخلاقی به هواداران دارم که زمینه سو استفاده دیگران را فراهم‌ نکنید.

 

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه بزرگ با تبریک به دهبانی پور رقیب اصلاح طلب خود گفت: امیدوارم رقابت سالم داشته باشیم و خروجی انتخابات به نفع مردم باشد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.