گروه: اخبار استان خبر: 143479 / تاریخ انتشار : 1398/11/23 ساعت : 13:14
ناامیدی جوانان لنده ای از شهرداری :

اقدام قابل تحسین دو جوان لنده ای در پر کردن چاله های سطح شهر

این روزها که همه سرگرم مسائل سیاسی و انتخابات هستند دو جوان لنده ای در اقدامی قابل تحسین ودر پی عدم توجه شهرداری به رفع چاله های شهری اقدام به پرکردن چاله های سطح شهر با شن و ماسه کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، توسعه زیرساخت های شهری یکی از مهمترین مطالبات شهروندان از شهرداران و اعضای شورای شهر در شهرهای کوچک و بزرگ است.

 

تردد روزانه هزاران خودرو و گرما و سرمای شدید یکی از مهمترین عوامل فرسایش آسفالت در مناطق گرمسیری است که اگر گذری کوتاه به خیابان ها و معابر داشته باشیم به خوبی شاهد این موضوع خواهیم بود هرچند متاسفانه برخی دستگاه های خدمات رسان نسبت این امر بی تفاوت بوده و هرچندگاهی شاهد تخریب گسترده آسفالت در برخی خیابان ها و کوچه ها هستیم که موجی از نارضایتی عمومی را به همراه داشته و دارد.

 

 

اما تمام این موارد علی رغم همه تلاش های که شهرداران دارند تا بخشی اعظمی از مشکلات را برطرف کنند گاها شاهد آن هستیم برخی مناطق از دید شهرداران مخفی مانده و همین امر نیز باعث شده است تا بخشی از مطالبات شهروندان تامین نشود.

 

 

امروز  وقتی بخشی از چاله چوله های سطح شهر لنده آن هم در خیابان اصلی از دید شهرداری لنده مغفول مانده است دو نفر از جوانان شهر لنده در اقدامی قابل تحسین اقدام به پر کردن چاله چواله های شهر کردند.

 

گفتنی است این اولین باری نیست که شهروندان لنده ای شخصا دست به کار می شوند لذا امیدواریم شهرداری لنده با چشمانی باز نسبت به مطالبات شهروندان دقت لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.