گروه: اخبار استان خبر: 143449 / تاریخ انتشار : 1398/11/23 ساعت : 09:50

هشدار جدی دستگاه قضایی استان درباره قدرت نمایی افراد ماجراجو با سلاح

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: افراد ماجراجو تصور نکنند در این چند روز تا زمان رای گیری انتخابات می توانند خط قرمز ها را کنار زده و با سلاح قدرت نمایی کنند، دستگاه قضایی در حال شناسایی و برخورد با افرادی است که مبادرت به تیر اندازی کرده اند و قطعا با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در هفته های اخیر که بازار تبلیغات و دید و بازدیدهای انتخاباتی در استان کهگیلویه و بویراحمد داغ بود انجام برخی اعمال و رفتارهای هنجارشکن باعث شد دستگاه قضایی استان دست به کار شود.

یکی از این اقدامات تیراندازی در مراسم استقبال از نامزدهای انتخابات و نشست های انتخاباتی بود که البته با واکنش قاطع دستگاه قضا  مواجه شد و منجر به بازداشت برخی از این افراد شد.

 

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در گفتگو با صبح زاگرس در این خصوص گفت: دستگاه قضایی در حال شناسایی و برخورد با افرادی است که مبادرت به تیر اندازی کرده اند و قطعا با آنها برخورد خواهد شد.

 

عیسی حسنی بیان کرد: افراد ماجراجو تصور نکنند در این چند روز تا زمان رای گیری انتخابات می توانند خط قرمز ها را کنار زده و با سلاح قدرت نمایی کنند.

 

وی افزود: اعضای مردمی سامانه جامع اطلاعات مردمی اخبار و اطلاعات و تصاویر و فیلم‌ها و مستندات جرائم و تخلفات را به دستگاه قضایی ارائه می دهند.

 

حسنی تاکید کرد: هشدار می دهیم که کاندیداها اگر واقعا خود را قانونمند و خدمتگذار مردم می دانند به لیدرهای شان دستور دهند تا سبب ساز  مشکل قضایی برای مردم نشوند و مردم را از این اقدامات یعنی قدرت‌نمایی با سلاح سرد و گرم و تیراندازی که نتیجه ای جز تشکیل  پرونده کیفری و  دردسر و مجازات  برایشان ندارد،منع کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.