گروه: اخبار استان خبر: 143436 / تاریخ انتشار : 1398/11/22 ساعت : 18:03
کاندیدای انتخابات مجلس:

گام های تحول آفرین در انتظار منطقه گردشگری برم الوان بهمئی/ضرورت توجه به صنعت گردشگری در کهگیلویه بزرگ+تصاویر

عدل هاشمی پور در جمع مردم روستای برم الوان از توابع شهرستان بهمئی گفت: آنچه امروز برای منطقه برم الوان لازم و ضروری است برداشتن گام های تحول آفرین در حوزه گردشگری این منطقه زیبا و تاریخی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در جمع مردم روستای برم الوان از توابع شهرستان بهمئی با گرامیداشت یادو خاطره شهدا و تبریک بیست و دوم بهمن ماه گفت: امروز روز سرنوشت سازی است که انقلابی اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) تحولی بزرگ در تاریخ ایجاد کرده است.

 

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی امروز شاهد دستاوردهای عظیمی در حوزه های مختلف عمرانی، اقتصادی،کشاورزی و علم نانو و توانمندی های ژرفی در حوزه دفاعی و نظامی هستیم که با اتکا به شعار ما می توانیم رقم خورده است.

 

عدل هاشمی پور تصریح کرد: توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های طبیعی روستای برم الوان یکی فرصت های تحول آفرین در این منطقه است که می تواند باعث اشتغال و توسعه پایدار منطقه خواهد شد.

 

وی تاکیدکرد: توجه به ظرفیت ها و برنامه ریزی برای آینده این منطقه یکی از مهمترین برنامه های کاری بنده برای تحول آفرینی در این منطقه خواهد بود.

 

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت:با اجرای این طرح چشم انداز زیبا و تالاب زیبای برم الوان سالانه گردشگران زیادی را به این منطقه فرا می خواند .

 

هاشمی پور گفت: توجه به صنعت گردشگری می تواند تحول خوبی در اقتصاد و اشتغال منطقه ایجاد کند لذا باید به این امر مهم توجه جدی و کافی داشت.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.