گروه: اخبار استان خبر: 143418 / تاریخ انتشار : 1398/11/22 ساعت : 13:46
جانشین سپاه فتح:

مردم اقتدار ایران اسلامی را در راهپیمایی 22بهمن به جهانیان ثابت کردند/نمایندگانی را باید انتخاب کنیم که همتراز انقلاب اسلامی باشند

سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری گفت: آفرین بر این ملت که در مقاطع مختلف حماسه آفریدند و با دستان خالی این انقلاب و نظام را با خون پاک شهیدانشان ابیاری کردند و امروز با حضور خویش اقتدار ایران اسلامی را در راهپیمایی22بهمن به جهانیان به اثبات رساندند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، جانشین فرمانده سپاه فتح در اجتماع بزرگ مردم شهرستان لنده در یوم الله 22بهمن با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: جشن بیست و دوم بهمن در ورود به چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی پاسخی مستحکم به همه دشمنان ایران اسلامی بوده است.

جهانگیر انصاری بیان کرد: خواص ما در روزهای آغازین انقلاب محضر امام رسیدند تا راه را برای انان روشن کند و امام فرمودند که امام زمان(عج) به من دروغ نمی گوید و این انقلاب بدون شک به اوج خود خواهد رسید.

انصاری تصریح کرد: امریکایی ها در خصوص انتقام سخت ایران بعد از شهادت سردار سلیمانی بیش از چهارده کشور جهان را واسطه قرار دادند تا ایران در جغرافیای منطقه مقاومت، انتقامی نگیرد ولی ایران اسلامی پاسخی در شان و کوبنده داد.

وی تاکیدکرد: دشمن به قدرت و صلابت نظام اسلامی ما آگاه است و در برهه های مختلف زمانی در عرصه های مختلف آن را بارها تجربه کرد و توان و اقتدار ما را به عینه مشاهده کرده است.

جانشین سپاه فتح گفت: بیش از هشتاد کشور جهان به جان جبهه مقاومت افتاده اند که از هیچ چیز برای نابودی آن کوتاهی نکردند اما وقتی ایران مستشاران خود را برای دفاع از حرم وارد کرد به عینه شاهد در هم شکستن هیمنه پوشالی انان با بروز ترین امکانات و تجهیزات بودیم .

وی گفت: ما از مردم شریف در جای جای استان انتظار داریم  که در وهله اول با حضور حداکثری خود پای صندوق های رای حضور بهم رسانند و در ادامه نیز نمایندگانی را انتخاب کنند که در تراز انقلاب اسلامی باشند.

جانشین سپاه فتح گفت: اگر نمایندگان در تراز با انقلاب اسلامی نباشند مجلس ما در تراز انقلاب نیست لذا مجلس باید با بصیرت و پشت سر ولایت باشد فلذا این مجلس باید مشکلات مردم را لحظه به لحظه رصد کند و در رفع مشکلات کشور تلاش کند و مهمتر اینکه دشمن شناس باشند و دوست را از دشمن تشخص دهند.

انصاری گفت: انتظار ما از مردم این است که اولا نماینده ای را که می خواهند انتخاب کنند فارغ از مسائل طایفه ای و جناحی و سیاسی باشد دوم اینکه هر نماینده ای که انقلابی باشد و پنج مولفه انقلابی گری را داشته باشد و در تراز انقلاب اسلامی باشد آن فرد مورد تائید است.


وی در ادامه گفت:چه چیزی باعث شد که در مجلس می خواستند حاج قاسم سلیمانی را  دست بسته به دشمن تحویل دهند، باید با انتخاب خود یک نماینده خوب و همتراز با انقلاب انتخاب کنیم تا در چهار سال آینده نظام  خودمان را بیمه کنیم.


جانشین سپاه فتح گفت:ما یادگاران سلیمانی ها، کریمی ها و شاهدان شهیدی هستیم که باید به پاسداشت خون شهدای والامقام خود کسی را انتخاب کنیم که باید مدافع ارزش ها و آرمان های انقلاب به ویژه اقشار مستضعف جامعه باشد.


انصاری در ادامه تصریح کرد: اگر تحصیل کردگان ما سختی ها و مشقت هایی که امام راحل از  روزهای آغازین نهضت خود شروع کرد را به دقت کامل مطالعه کنند به خوبی می فهمند که این انقلاب با چه سختی ها و مشقت هایی از گردنه ها و پیچ های مهم تاریخی عبور کرد تا امروز به سرمنزل مقصود برسد.


وی تاکید کرد: چهل سال بالندگی و افتخار آفرینی نقطه عطف نظام ما است و در چهل و یکمین بهار پیروزی شاهد به اوج رسیدن اقتدار و عزت نظام هستیم.
 

انصاری گفت: باید این را تحلیل جامع کرد که چه اتفاقی افتاده است که بعد از چهل و یکسال از پیروزی انقلاب اسلامی علی رغم همه تهدیدات و تحریم ها، دشمن قادر به توان مهار موشک های دور برد و میان برد ما نشده است و در عین الاسد ضربات سنگینی متحمل شود اما هیچ خروجی از میزان سنگین تلفات خود بیرون ندهند که رسوایی آنان در منطقه برای همپیمانان خود آشکار شود.

 

جانشین سپاه فتح گفت: دشمن اگر جرات داشت چرا پاسخ نمی داد و از چهارده کشور دنیا خواست تا ما در جغرافیای مقاومت از آنان انتقام نگیریم، مگر هفت هواپیمای فوق مدرن در جهان به خصوص در امریکا ساخته نشد که با مهندسی معکوس جوانان انقلابی یک هواپیما را سالم به زمین نشاندیم و دیگری را در بندر عباس منهدم کردیم و یا چه اتفاقی افتاده است که تفنگداران شما را در خلیج فارس با خفت دستگیر کردیم و شما با این همه اقتدار و توان نظامی در مقابل عزم و اراده جوانان انقلابی و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با دستان بسته ناتوان ماندید.

 

وی در پایان از حضور حماسی و تاریخ ساز ملت ایران در راهپیمایی22بهمن امسال که تقارن پیدا کرده است با چهلمین روزشهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.