گروه: اخبار استان خبر: 143410 / تاریخ انتشار : 1398/11/21 ساعت : 23:18

روز پرکار فرمانده سپاه فتح در روستاهای شهرستان دنا؛از اهدای جهیزیه به زوج های نیازمند تا افتتاح منازل مسکونی مددجویان +تصاویر

فرمانده سپاه فتح عصر امروز در سفر به تعدادی از روستاهای شهرستان دنا علاوه بر اهدای جهیزیه به 30 زوج نیازمند، در مراسم بهره برداری از تعدادی منزل مسکونی مددجویان کمیته امداد و همچنین یادواره شهدا شرکت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز با حضور فرمانده سپاه فتح، جهیزیه مورد نیاز 30 زوج جوان برای شروع زندگی مشترک در شهر پاتاوه به آن ها اهدا شد، همچنین یک باب منزل مسکونی مددجویان که در کمتر از 4 ماه آماده بهره برداری شده بود به پایان رسید و تحویل صاحب خانه شد.

 

پیش از این در روستای کریک بیش از 15 خانه نیازمند افتتاح شده بود و تعداد زیادی در دست اقدام است.

 

همچنین فرمانده سپاه فتح به روستای بادنگان شهرستان دنا نیز رفت و پس از حضور در گلزار شهدای روستا، افتتاح و بهره برداری یک باب منزل مسکونی که با همکاری کمیته امداد ساخته شده بود را انجام داد.

 

سردار خرم دل همچنین با اعضای تیم ووشو پاتاوه که دارای رتبه های کشوری و همچنین بازیکن ملی پوش هستند دیدار کرد و از نزدیک با ورزشکاران نوجوان دیدار و از آن ها تجلیل کرد.

 

فرمانده سپاه فتح همچنین در یادواره شهدای روستای ده برآفتاب شرکت کرد و در این یادوارخ به ایراد سخن در خصوص مقام شامخ شهدا و رشادت های آن ها پرداخت.

 

سردار حمید خرم دل در پایان سفر به روستاهای شهرستان دنا گفت: قصد داریم در ماه های آینده تعهدات خود را در راستای اتمام منازل مددجویان به پایان برسانیم.

 

وی همچنین گفت: تلاش می کنیم 1500 سری جهیزیه در ماه های آینده تهیه کنیم و در اختیار زوج های متقاضی و نیازمند قرار دهیم.

 

سردار خرم دل تاکید کرد: ما قصد داریم از همه ظرفیت سپاه و بسیج در راستای محرومیت زدایی استفاده کنیم که سیاست فرمانده محترم سپاه پاسداران است که تا یک نفر محروم در کشور وجود دارد آرام ننشینیم.

 

 

---
---
---
---
---
 
*********************
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.