گروه: اخبار استان خبر: 143406 / تاریخ انتشار : 1398/11/21 ساعت : 18:53
فرمانده انتظامی شهرستان لنده خبر داد:

کشف و ضبط یک هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری یکی از فروشندگان حرفه ای مواد مخدر در لنده+جزئیات

سرگرد فرزین جمشیدی از دستگیری 20 متهم تحت تعقیب و کشف یک هزار لیتر سوخت قاچاق در راستای تداوم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرمانده انتظامی شهرستان لنده از توقیف پنج دستگاه خودروی متخلف و10 دستگاه موتور سیکلت ودستگیری 20 نفر متهم تحت تعقیب در تداوم اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط الوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

 
وی افزود: در ادامه این طرح نیز بیش از 10نفر از افراد معتاد در رستای مبارزه با مواد مخدر شناسایی و در حین ارتکاب بزه منتسب دستگیر شدند.
 
 
سرگرد فرزین جمشیدی تصریح کرد: یکی دیگر از مهمترین کشفیاتی که با کار شبانه روزی ماموران انتظامی این شهرستان صورت گرفت بحث کشف و ضبط بیش یک هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان بود که متهمین نیز به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
 
 
وی در ادامه تاکیدکرد: اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی برای نا امن کردن محیط برای فعالیت مجرمان با همکاری و همراهی خوب بسیج و نیروهای انتظامی در شهرستان اجرا شد.
 
 
فرمانده انتظامی لنده گفت: در رابطه با برخورد قاطع با سوداگران موادمخدر یکی از فروشندگان حرفه ای مواد مخدر در راستای این طرح دستگیر شده است.
 
 
جمشیدی در ادامه از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و بر هم زنندگان نظم و امنیت را از طریق فوریت های 110 اطلاع رسانی نماید.
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.