گروه: اخبار استان خبر: 143403 / تاریخ انتشار : 1398/11/21 ساعت : 18:07

اظهارات عجیب کاندیدای انتخابات بویراحمد و دنا در خصوص انتخابات 4 سال قبل/بهرامی:آیا انتخابات قبل واقعی بود؟

محمد بهرامی گفت: رقبا نمیتوانند از عملکرد ما خرده بگیرند، آیا انتخابات قبل واقعی بود، ایا همان چیزی که مردم میخواستند همان بود که از صندوق رای بیرون امد، حضور شما تا پایان بر روی صندوق های رای و مدیریت آن مهم است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های بویراحمد و دنا گفت: خرسندیم که میهمان مردمانی از طایفه جلیل هستیم که در تاریخ جنگ ها و رشادت هایی چون تنگ تامرادی و تنگ گجستان و حضور در‌ دفاع مقدس را در کارنامه دارند، گذشتگان شما در تاریخ ایران اثرگذار بودند و امروز هرچه داریم از گذشتگان است و تاثیری کخه در زندگی ما دارد پر رنگ است.

 

محمد بهرامی بیان کرد: امروز وظیفه ما در مقابل آیندگان چیست؟ آیا با رفتارها و نگرش ها مورد لعن آیندگان قرار نخواهیم گرفت؟ هرچند صندوق های رای شما برای شهرستان های بویراحمد و دنا اثر‌گذار بوده است امروز ما به شما پناه آورده ایم و خواستاریم حماسه خلق کنید زیرا شما می توانید تحول آفرین و تغییر ایجاد کنید.


وی افزود: گذشتگان طایفه شما با سختی و مشقت از جان خود گذشتند و جان دادند، امروز انتخابات حق همه ما است، حقی که افراد می خواهند در آینده خود اثر گذار باشند.این کاندیدای اصلاح طلب در ادامه گفت: در بین کاندیداهایی که وجود دارند و قرار است رقابت داشته باشند، رزومه ها و کارنامه ها را مقایسه کنید و نمره دهید و کسانی که نمره بالایی دارند انتخاب کنید؛ به تدبیر ها و شجاعت ها توجه کنید و این که چه کسانی قرار است برای شما تصمیم بگیرند و در چه زمینه هایی تخصص، تجربه، سوابق داشته باشند؛ چه کسانی برای مسائل کشور در حوزه های برنامه ریزی، اقتصاد، صنعت، عمران و آبادانی باید گام بردارند و تصمیم بگیرند، کارنامه ها و عملکردها مشخص است و انتخاب ها دست شما است و از خداوند میخواهیم آنچه که خیر شما باشد از صندوق بیرون بیاید.


وی افزود: رقبا نمیتوانند از عملکرد ما خرده بگیرند، آیا انتخابات قبل واقعی بود، ایا همان چیزی که مردم میخواستند همان بود که از صندوق رای بیرون امد، حضور شما تا پایان بر روی صندوق های رای و مدیریت آن مهم است.


بهرامی ادامه داد: شما و حرمت و شأن شما برای ما مهم است و در عرصه ای بزرگتر آن چه که در شأن شما بوده باید ادا شود، بخشی از حق شما خارج از استان است جزء استان فارس، و اگر استان شما به شما توجه نکنند استان فارس نمی توانند اقدام کنند، متاسفانه جغرافیای استان نیاز به بازنگری دارد، معیارهایی برای مکان یابی وجود دارد، محرومیت ها باید در این تقسیمات لحاظ شود بنابراین جغرافیای استان نیاز به اصلاح دارد و مناطقی که از مرکز استان فاصله دارند چه سختی هایی را متحمل می شوند و مدیران به دلیل دوری این مناطق کمتر به آن مناطق رفت و آمد می کنند.


وی ادامه داد: مردم باید در انتخابات دقت کنند، آنها بدهکار کسی نیستند از این طائفه یا آن طائفه باشد، مردم کسی را می خواهند که بتواند در سطح ملی از حق آنها دفاع کند، در دوره های گذشته اگر احساس می کنید عملکرد آنها رضایت بخش است، آستین ها را بالا بزنید، در رابطه با عملکرد ها، عملکرد بنده را با خودم مقایسه کنید نه با عملکرد دیگران، این قول را می دهم که درسطح ملی بتوانیم اثر گذار باشیم و در سطح استان عزت داشته‌باشیم و تحقیر نشویم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.