گروه: اخبار استان خبر: 143402 / تاریخ انتشار : 1398/11/21 ساعت : 18:14

افتتاح و کلنگ زنی ۷۱ طرح در کهگیلویه با اعتبار ۲ هزار میلیاردی+ تصاویر

معاون اقتصادی استاندار گفت: ۷۱ طرح در شهرستان کهگیلویه افتتاح و کلنگک زنی می شود که اعتبار ۲۱۰۰ میلیارد ریالی برای شهرستان کهگیلویه عدد قابل ملاحضه ای است .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهرستان کهگیلویه به مناسبت گرامی داشت دهه فجر در کهگیلویه با حضور معاون اقتصادی استاندار و برخی از مدیران کل برگزار شد.

 پژمان نیک اقبالی مدیرکل راه و شهرسازی ضمن تبریک ایام دهه فجر و گرامی داشت یاد و خاطره شهید سپهبد سلیمانی گفت: پروژه های ما در استان ارزشی قریب به  ۱۹۸ میلیارد تومان دارند.

نیک اقبالی گفت:  ۱۷۷ میلیارد تومان از این پروژه ها افتتاحی و ۲۳ میلیارد تومان نیز کلنگ زنی آن ها در این ایام صورت گرفته است.
 
 
 
 
مدیر کل راه و شهرسازی گفت: این پروژه ای که قرار است افتتاح شود، کتابخانه عمومی دهدشت با ۷۵۰ متر زیر بنا و ۳ میلیارد تومان هزینه  که حدود ۶۰۰ میلیون آن را بنیاد برکت تقبل کرده است که جای تشکر دارد.
 
وی گفت: قطعا این پروژه مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت و‌مردم می توانند به زودی از این کتابخانه استفاده  کنند و امیدواریم که از دل این کتابخانه افراد موثر و بزرگی  به جامعه معرفی شوند.
 
معاون اقتصادی استاندار نیز گفت: ۷۱ طرح در شهرستان کهگیلویه افتتاح و کلنگ زنی می شود که اعتبار ۲۱۰۰ میلیارد ریالی برای شهرستان کهگیلویه عدد قابل ملاحضه ای است .
 
صمیمی دوست گفت: امیدواریم در دولت تدبیر و امید کارهای نیمه تمام را نیز به اتمام برسانیم؛ طرح های خوبی در حال کار است که پتروشیمی دهدشت و نیروگاه سیکل ترکیبی از پروژه های مهم این شهرستان است و امیدواریم به کمک هم بتوانیم گام های بزرگ و موثری برداریم.
 
 
  پروژه های بهداشت و درمانی نیز در دهدشت به بهره برداری رسید که تصاویر آن در ادامه آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.