گروه: اخبار استان خبر: 143372 / تاریخ انتشار : 1398/11/21 ساعت : 13:29

واکنش استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شائبه انتخاب ناظران و مجریان انتخابات از یک گروه خاص

حسین کلانتری گفت: بارها هشدارها و تاکیدات لازم در خصوص اعلام بی طرفی از سوی فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات داده شد، اجازه نخواهم داد حتی یک رای جابه جا شود و در این راه از رای مردم صیانت و حفاظت می کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سومین نشست هماهنگی و هم اندیشی رئیس و اعضای هیات نظارت بر انتخابات و دفتر شورای نگهبان با حضور اعضای ستاد انتخابات استان و به ریاست استاندار برگزار شد.

حسین کلانتری در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و  چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی از آمادگی کامل استان برای برگزاری انتخابات دوم اسفندماه خبرداد و گفت: همه امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری در استان آماده است و مشکلی وجود ندارد.

نماینده عالی دولت در استان گفت: این انتخابات زیبایی مضاعفی دارد که با دهه فجر پیوند خورده است و نمایش اقتدار ملت ایران است.

وی تاکید کرد: ستاد انتخابات استان و فرمانداران شهرستان های ۸گانه استان تمام تمهیدات لازم را برای انتخابات بدون اشکال در نظر بگیرند.

کلانتری با تاکید بر اینکه انتخابات از آن مردم است و توسط خود مردم انجام می شود، بیان کرد: هیات های نظارت و اجرا از دل خود مردم  و اقشار مختلف مردم هستند و این معنای واقعی دموکراسی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایجاد شائبه در خصوص ناظران ومجریان انتخابات، نامهربانی و کم لطفی در حق مردم است چرا که اعضای شعب، ناظرین، بازرسین، نمایندگان فرماندار و نمایندگان نامزدها از میان معتمدین و اقشار مختلف مردم انتخاب شده اند.

کلانتری به نشست با فرمانداران اشاره کرد و افزود: بارها هشدارها و تاکیدات لازم در خصوص اعلام بی طرفی از سوی فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات داده شد.

وی تصریح کرد: اجازه نخواهم داد حتی یک رای جابه جا شود و در این راه  از رای مردم صیانت و حفاظت می کنیم.

کلانتری عزل و برخورد جدی با برخی مدیران که تخلف انتخاباتی داشتند را از جمله مهم ترین اقدامات در این خصوص عنوان کرد.

وی به برخی هجمه ها، عملیات های روانی و غوغاسالاری های سازماندهی شده اشاره کرد و گفت: شائبه تخلف در انتخابات و ایجاد شبهه از سوی برخی افراد غیرمنصفانه و اهانت به مردم است.


کلانتری ابراز کرد: تک تک آرا برای ما در حکم ناموس است و هر شخصی که پیروز این انتخابات باشد برای ما محترم است و هیچ تفاوتی ندارد.

وی تاکید کرد: هر مدیری امانتدار، بی طرف، صادقانه و مقتدرانه عمل کند خود را موظف به حمایت حداکثری از آن مدیر می دانم.


کلانتری افزود: ولی هر مدیری که تخلف کند و از ریل قانون خارج شود به شدت با وی برخورد خواهد شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: رسالت ما این است که مردم یقین و باور داشته باشند که از آرای آنها حفاظت خواهد شد.

وی بیان کرد: ما در مسیر آرمان ها و ارزش های انقلاب گام برمی داریم و آخرتمان را فدای دنیای کسی نمی کنیم و از هیچ شخص، گروه و طایفه ای حمایت نمی کنیم و همه را با یک چشم می بینیم.

وی خاطرنشان کرد: همه امکانات جهت پشتیبانی و تدارکات انتخابات آماده شده است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

کلانتری آموزش ناظران، مجریان، کاربران و بازرسین را ضروری دانست و تصریح کرد: اگر همه دنیا را برای من قباله کنند و سند بزنند اجازه نمی دهم که حتی یک رای به نفع کسی کم و یا زیاد شود و خط قرمز ما رعایت اخلاق، قانون، امانتداری و صداقت در برگزاری انتخابات سالم است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.