گروه: اخبار استان خبر: 143333 / تاریخ انتشار : 1398/11/20 ساعت : 13:46

بازهم توهم خودبرتر بینی آقای نماینده!

هرچند به نظر می رسد صدای بیداری و موج عدالتخواهی در کوچک و بزرگ، پیر و جوان، زن و مرد، باسواد و بی سواد و همگان بلند شده و خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،سیدمحمد قاضی نیا_در پی پخش کلیپی در فضای مجازی که در آن زن آبشیرینی به نقد از عملکرد غلامرضا تاجگردون و انتظار رای نزدیک به انتخابات پرداخته بود، واکنش نماینده را به همراه داشت که آن زن را بی سواد قلمداد کرده و نظر او را مهم ندانسته و از طرفی به تعریف خود پرداخته است که طرح های ملی مرد ملی می خواهد.

حال سوال اینجاست که آیا طرح های ملی همچون جاده دوبانده بابا میدان به گچساران، گچساران به خیرآباد، طرح مطالعه جاده گچساران به گناوه ، شهرستان شدن باشت و ... که در زمان دیگر نمایندگان به تصویب رسید،نشان از ملی تر بودن این بزرگواران نمی دهد؟.

بنده از حدود یکسال گذشته تاکنون قلم بی ادعای خود را به عنوان صدای جوانان، نخبگان، فرهنگیان، دانشگاهیان و عموم مردم عزیز و محروم شهرستان  های گچساران و باشت به روی کاغذ آورده ام و اوایل که قصد نوشتن این نقدها را داشتم عده ای عنوان می کردند که برای بنده هزینه بر و سخت تمام می شود و بهتر آنست که سکوت اختیار کنم.

 جواب همه آن دوستان این بوده که ما چشم به پست و مقام و مال دنیا ندوخته ایم و نان حلال پدری و زحمات خودمان به ما اراده و توانی داده که در مقابل هر نوع تبعیض و بی عدالتی با تمام وجود صدای خود و مردم باشیم.

در طی یکسال گذشته تا کنون مرقومه هایی با موضوعات تخصصی و آماری همانند عدم برگزاری آزمون برای استخدام ها، عدم شفاف سازی در ۲۰ درصد سهام عمومی پتروشیمی، عدم شفاف سازی در دریافت معوقات بانکی،عملکرد در شاخص های توسعه و ... ارائه شد که جای بسی تامل دارد نماینده ای که شعار زنده باد مخالف من سر می دهد به صحبت های یک زن آبشیرینی واکنش نشان می دهد اما در مقابل موضوعات کاملا کارشناسی شده و آماری که مطالبه عموم نیز هست واکنش و پاسخی ارائه نداده است.

آیا پاسخ این سوالات و مرقومه های نقدگونه " به توچه" است؟.

به نظر می رسد صدای بیداری و موج عدالتخواهی در کوچک و بزرگ، پیر و جوان، زن و مرد، باسواد و بی سواد و همگان بلند شده و خواهد شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.