گروه: اخبار استان خبر: 143317 / تاریخ انتشار : 1398/11/20 ساعت : 12:59

اجازه ندهید مدارس شهرستان باشت تبدیل به ستاد انتخاباتی شود

شنیده ها حکایت از آن دارد که برخی مدیران مدارس شهرستان باشت برای برخی از نامزدهای انتخابات مجلس تبلیغ می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انتخابات یکی از برگهای برنده انقلاب اسلامی است،41 سال از عمر انقلاب اسلامی گذشت و در حال حاضر وارد چهل و دومین سال از پیروزی انقلاب اسلامی  می شویم که با حضور مردم در انتخابات مختلف از ریاست جمهوری گرفته تا شورای شهر و روستا و همچنین مجلس شورای اسلامی بر پایه انتخاب مردمی شکل می گیرد که این خود نوعی جمهوریت بزرگ را برای کشورمان به ارمغان آورده است.

 

گرچه فضای انتخابات یک فضای کاملا آزاد و عقلانی است و باید این زمینه در همه نقاط کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد فراهم شود که مردم بر اساس آزادی عمل و تفکر وعقلانیت خود تصمیم بگیرند و فرد یا افراد مورد نظر خود را انتخاب کنند، اما بعضا خبرهای ناخوشایندی از گوشه و کنار استان کهگیلویه و بویراحمد به گوش می رسد که عکس این مطلب را نشان می دهد.

 

بر اساس شنیده ها در شهرستان باشت متاسفانه در مدارس این شهر خبرهایی به بیرون انتشار پیدا می کند که جا دارد حراست اداره کل آموزش و پرورش و مسئولین قضایی استان به این مسائل ورود کنند.

 

برخی شنیده ها حاکی از این است که برخی مدیران مدارس به بهانه اطلاع وضعیت دانش آموزان به خانواده ها ،آنها را به مدرسه فرا می خوانند و موقع حضور والدین دانش آموزان از وضعیت آرای آنها که به نفع کدام نامزد انتخابات است سوال می کنند،که موجی از نگرانی را در دل اولیای دانش آموزان و فرزندان آنها  بوجود می آورد.

 

پیش تر هم از یکی از مدارس شهرستان باشت خبر رسیده بود که در روز 12 بهمن و همزمان با آغاز دهه فجر یکی از مدیران یک دبیرستان دخترانه همزمان با به صدا در آمدن زنگ انقلاب اسلامی از دانش آموزان خواسته است که نماد انتخاباتی یکی از نامزدهای انتخاباتی را در مدرسه نشان دهند نا از آنها عکس بگیرند که با واکنش گسترده دانش آموزان و والدین آنها روبرو شده است.

 

حال انتظار می رود که نهادهای نظارتی این موضوعات را در دستور کار خود قرار دهند و نگذارند مدارس ما که جای تحصیل و پرورش علم و نخبه پروری است،محیطی برای ستاد انتخاباتی نامزدها تبدیل شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.