گروه: اخبار استان خبر: 143282 / تاریخ انتشار : 1398/11/19 ساعت : 20:49

اظهارات تند هاشمی پور خطاب به موحد؛حاضر نشدید امام جماعت یک مسجد شوید، من مقصرم

عدل هاشمی پور خطاب به رقیب انتخاباتی خود گفت: شما با وجود بیکاری حاضر نشدید امام جماعت یک مسجد شوید و پاسخگویی تلفن مردم باشید ، حال مقصر من هستم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عدل هاشمی پور در همایش انتخاباتی روز گذشته خود در روستای دره لبک دهدشت در بین مردم این روستا حاضر شد و گفت: من گذشته خود را فراموش نمی کنم. تجربه سختی های زیادی را دارم و از کودکی چوپانی کرده، بادام چینی کردم و بسیار از این سختی ها را تحمل کردم و پس از مدتی در سپاه و در ادامه به فرماندهی تیپ مهندسی رسیدم و ۶ سال شهردار بودم و  فعالیت هایی چون سد سازی، تونل سازی  را تجربه کرده ام.

 
وی در ادامه خطاب به رقیب انتخاباتی خود گفت: شما با وجود بیکاری حاضر نشدید امام جماعت یک مسجد شوید و پاسخگوی تلفن مردم باشید ، حال مقصر من هستم.
 
 
عدل هاشمی با اشاره به این صحبت موحد در چرام مبنی بر اینکه " می خواهند دل مردم را با جهیزیه خوش کنند" گفت: حال که من در کنار کار مجلس ۵۰۰ جهیزیه برای عروس و‌داماد ها فراهم میکنم با فریب افکار عمومی می گویید که هاشمی قصد فریب مردم را با جهیزیه دارد؟ آیا شما در طول ۱۶ سال یک جهیزیه به یک عروس و داماد داده اید؟
 
هاشمی پور گفت: من به عنوان یک برادر دینی تا بتوانم به شما توصیه میکنم و به غیر از خدا از هیچ کس نمی ترسم و توکلم بر خدا بوده است. من حتی یک روز از مرخصی ام را در اختیار خانواده ام نبودم و نه بیرون از کشور رفتم و نه شمال یا جای دیگری.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.