گروه: اخبار استان خبر: 143236 / تاریخ انتشار : 1398/11/18 ساعت : 09:54
شنیده ها میگوید؛

ریزش شدید رای در زرخیزترین پایگاه رای زارعی در بویراحمد

شنیده ها حاکی از آن است که این ریزش ها در مرکز رای زارعی بیشتر شدت یافته است و به گفته تحلیل گران جناح چپ این مرکز رای به کلی از وی قطع امید کرده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها در بین مردم کهگیلویه و بویراحمد مهمترین بخش از موضوعات انتخابات به جدایی حامیان دور قبل نمایندگان فعلی مجلس و پیوستن آن به اردوگاه سایر رقبا بر میگردد.

در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا که محفل این نوشتار است غلام محمد زارعی این روزها بیشتر از همیشه با معضل خروج حامیان دور گذشته خود از اردوگاهش روبروست.

آرایی که بیشتر از همه به سمت بهرامی، سپس روشنفکر و منتظریان در حال حرکت است.

گفته میشود این روزها بیشترین نگرانی اتاق فکر زارعی جلوگیری ازاین ریزش شدید است.

جالب تر آنکه شنیده ها حاکی از آن است که این ریزشها در مرکز رای زارعی بیشتر شدت یافته است و به گفته تحلیل گران جناح چپ این مرکز رای به کلی از وی قطع امید کرده اند.
 اینکه چرا چنین حوادث ناگواری در اردوگاه زارعی در حال رخداد است موضوعی است که باید در مولفه های عملکردی زارعی به دنبال آن بود.

نقطه نظر کارشناسان امر بیشتر بسمت برخی مولفه های عملکردی و حمایتی همراه است، اما اردوگاه زارعی توان این ریزش رای را ندارد.

موضوعی که شاید بعد از اسفند ۹۸ به یک ضرب المثل تاریخی در میان مردم بویراحمد تبدیل گردد.

اما باید دید دوای این درد چیست؟

پیشنهاد فعالین سیاسی این است که این نقطه ضعف هرچه سریعتر باید ترمیم شود وگرنه با اقبال خوبی طی روزهای آینده روبرو نخواهد بود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.