گروه: اخبار استان خبر: 143232 / تاریخ انتشار : 1398/11/17 ساعت : 21:13
کاندیدای انتخابات مجلس:

سوءمدیریت و تبعیض؛ زیرساخت های خدادادی بویراحمد و دنا را بی استفاده کرده است

نادر منتظریان گفت: صنعت ، گردشگری و کشاورزی فرصتی ارزشمند پیش روی بویراحمد و دنا است که می تواند رونقی در اشتغال و سفره مردم ایجاد کند اما بی عدالتی ، تبعیض و پارتی بازی این فرصت ارزشمند را از مردم گرفته است .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز نشست کاندیدای اصولگرایان بویراحمد و دنا با تیرتاجی های ساکن مادوان و برخی از اهالی این شهربرگزار شد.


در این نشست نماینده این جمع در ابتدای صحبت های خود با بیان اینکه هرکجا هُدهُد دانا برود کنج قفس  ،جغد ویرانه نشین مرشد مرغان بشود! گفت : بویراحمد و دنا این روزها با بیکاری ، پارتی بازی ، تبعیض و مشکلات دیگر دست و پنجه نرم می کند .

یکی از معتمدین تیرتاجی در این نشست اظهار داشت : سالهاست عزت ما از دست رفته و باید با انتخابی اصلح عزت از دست رفته مان را باز پس بگیریم .

وی ابراز داشت : انتخابات فرصتی دست یافتنی برای تغییر سرنوشت است اما اگر فرصت سوزی شود تا چند سال نباید گله ای داشته باشیم چرا که خودمان انتخاب کرده ایم .

تیرتاجی یکی دیگر از کسانی که در این نشست به ایراد سخن پرداخت اظهار داشت:  دیگر نمی خواهم به کاندیدایی که دردنامه مردم را پشت سرش دور می اندازد رای دهیم و اشتباهات گذشته را تکرار کنم .

این نماینده مردم در این جمع با ابراز گلایه از اینکه در این شهر بویراحمد بالا و پایین حکومت می کند گفت : این یک فساد است و باید با ان مبارزه کرد.

در ادامه این نشست کاندیدای اصولگرایان بویراحمد و دنا با بیان اینکه ناکارامدی در حکومت اسلامی وجود ندارد و برای همه موانع نسخه های شفا بخش وجود دارد گفت : انتخابات نسخه ای شفا بخش برای تغییر سرنوشت است .


نادر منتظریان گفت: انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران با نگاه عزت به مردم و مبارزه با ظلم ، بی عدالتی ، تبعیض و... بوجود امده و بدنبال تحقق توسعه در همه زمینه ها برای مردم است .

وی بر توجه به فرامین رهبری تاکید کرد و گفت :انتخابات عزت جمهوری اسلامی ایران است و فرصتی سرنوشت ساز است ‌.

منتظریان تحول و تغییر در انتخابات را فرصتی ارزشمند  به شرط  انتخابی اصلح ارزیابی کرد و گفت : در این ۴۰ ساله دشمن با طراحی نقشه های مختلف بدنبال فشار بر نظام و  مردم بوده اما حضور مردم در صحنه های مختلف مشت محکم و خنثی کننده توطئه های دشمن است .

معاون اسبق سیاسی و امنیتی از بی عدالتی و تبعیض در منطقه  گلایه کرد و گفت : این روزها اقتصاد فشل با وجود زیرساختهای خوب فشار زیادی به مردم می اورد که با تغییر و تحول می توان از این گذرگاه عبور کرد.

منتظریان زیرساخت های خدادادی اقتصادی و صنعتی بویراحمد و دنا را ارزشمند ارزیابی کرد و گفت : به دلیل سوء مدیریت در این حوزه ها از حداکثر ظرفیت ها استفاده نمی شود.

وی در ادامه گفت : صنعت ، گردشگری و کشاورزی فرصتی ارزشمند پیش روی بویراحمد و دنا است که می تواند رونقی در اشتغال و سفره مردم ایجاد کند اما بی عدالتی  ، تبعیض و پارتی بازی این فرصت ارزشمند را از مردم گرفته است .

منتظریان مجلس را جایگاه ارزشمند در کشور دانست و گفت : مردم باید با نگاهی برنامه محور ،مبارز با فساد و خدمتگذار در انتخابات این امانت را به دوش نماینده خود بگذارند .

وی اصلاح فساد ، مبارزه با سیستم های فشل و مریض و داشتن اقتصادی پویا را نیازمند تغییر و تحول در انتخابات دانست و تاکید کرد : قانونگذار می تواند با وضع قوانین تراز انقلاب و نظارت مستمر نقش پر رنگی در این مهم داشته باشد نه اینکه از این فرصت کیسه دوخته و با فامیل بازی و پارتی بازی فشار های موجود بر مردم را چند برابر کند .

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.