گروه: اخبار استان خبر: 143225 / تاریخ انتشار : 1398/11/18 ساعت : 11:06
در جمع کارکنان بنیاد شهید استان مطرح شد؛

انقلاب ما انقلاب عادی نیست/ایران هیمنه امریکا را در هم شکسته است

امام جمعه یاسوج عنوان کرد: وقتی به این شجره نگاه کنیم رنگ قرمز خون شهدا را می بینیم که به واسطه این خون ها به ثمره نشسته است چون بوی شهدا می دهد بسیار مقدس است و یک انقلاب عادی نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام سید نصیر حسینی در جمع کارکنان بنیاد شهید استان ضمن تبریک دهه فجر گفت: این انقلاب اسلامی انقلاب با شکوه و عظیمی است که در تاریخ کم نظیر و بی نظیر است.

 
وی گفت: بعد از دوران حکومت پیامبر  و حکومت حضرت علی (ع)  چنین حکومتی ایجاد نشده بود حکومت های شیعی شکل می گرفت اما حکومت با ساختار الهی که در راس آن ولایت باشد نداشتیم
 
امام جمعه یاسوج عنوان کرد: برای شکل گیری این نظام رنج ها و سختی های زیادی کشیده شد  و خون های زیادی ریخته شد، سختی های زیادی داشته است اما  آن کسی که به نظام و انقلاب ما شکوفایی داد و این شجره را سیراب کرد شهدا  و  ایمان و مقاومت مردم بود.
 نماینده ولی فقیه در استان گفت: وقتی به این شجره نگاه کنیم رنگ قرمز خون شهدا را می بینیم که به واسطه این خون ها به ثمره نشسته است چون بوی شهدا می دهد بسیار مقدس است و یک انقلاب عادی نیست.
 
 
وی ادامه داد: چون انقلاب عادی نیست اهداف و آرمان هایش عادی نیست انقلاب های زیادی در جهان رخ داد اما انقلاب اسلامی متفاوت تر از همه بود شهدایش نیز فرق دارند رهبرانش فرق دارند و عادی نیستند و دشمنی هایی که بر این نظام می شود هم عادی نیست.
 
حجت الاسلام والمسلمین حسینی عنوان کرد: ما هم نمی توانیم عادی باشیم متناسب با آرمان ها و دشمنی هایی که استکبار علیه ما دارد باید تلاش کنیم ، این مردم تاریخ را می دانند اگر ما برای نظام کشته دادیم و رنج ها کشیدیم به گنج هایی هم رسیدیم اگر پیشرفت نداشتیم امروز نمی توانستیم در مقابل این هجمه ها و نمی توانستیم در مقابل استکبار بایستیم، ایران هیمنه امریکا را در هم شکسته است.
---
---
---
---
---
 انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.