گروه: اخبار استان خبر: 143184 / تاریخ انتشار : 1398/11/16 ساعت : 15:48
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت:

افتتاح و کلنگ زنی 108طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان لنده/جمالی : تلاش دولتمردان برای محرومیت زدایی لنده+تصاویر

امروز و در پنجمین روز از دهه مبارک فجر مراسم کلنگ زنی و افتتاحیه بیش از 108طرح عمرانی و اقتصادی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمدافتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،امروز و در پنجمین روز از دهه مبارک فجر مراسم کلنگ زنی و افتتاحیه بیش از 108طرح عمرانی و اقتصادی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمدافتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 
 
 
 

 

در این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با حضور در گلزار شهدای این شهرستان لنده ضمن تجدید میثاق با شهدا یاد و خاطره همه شهدا از جمله شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند.

 

 

سید خدادوست موسوی فرماندار شهرستان لنده در ابتدای این مراسم گفت: باتلاش و همکاری خوب همه مجموعه های اداری شهرستان لنده امروز شاهد کمترین و شاید صفرترین تخلفات انتخاباتی در سطح استان هستیم.

 

وی افزود: امنیت کامل انتخابات با تدابیر خوب صورت گرفته برای برگزاری یک انتخابات خوب و همه جانبه صورت گرفته است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: پروژه راه لنده_تشان یکی از مهمترین پروژه های شهرستان لنده است که باعث خروج این شهرستان از بن بست تاریخی خواهدشد.

 

موسوی گفت: پروژه راه لنده _ قلعه رئیسی با احداث پل موگرمون با مشارکت بنیاد علوی یکی از راه های دیگر برای خروج لنده از بن بست که می تواند نقش مهمی در توسعه راه های ارتباطی داشته باشد.

 

فرماندار شهرستان لنده گفت: در حوزه پروژه های عمرانی تلاش های خوبی در حال شکل گیری است که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم بتوانیم گام های مهمی برای خروج از بن بست لنده در حوزه های مختلف داشته باشیم.

 

 

در ادامه نیز احد جمالی گفت: امروز هرچه داریم از شهدا و امام شهدا است و این ایام ایام پر خیر وبرکت پیروزی انقلاب اسلامی است.

 

وی تاکیدکرد: امروز روز شانزدهم بهمن ماه است که روزی است که دولت انقلاب از طرف امام راحل تشکیل شد و این روز در تاریخ ما ماندگار است.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: باید مدیون کسانی باشیم که جان خویش را فدا کردند تا درخت تنومند انقلاب اسلامی مانا و ماندگار بماند.


وی در ادامه خاطر نشان کرد: برای تثبیت انقلاب اسلامی در امروز مشکلات زیادی را به سرکردگی امریکا و عواملش به همراه مخالفین داخلی به خصوص منافقین داشته ایم که بیش از هفده هزار شهید ترور و بعد از ان در دوران مقدس با تقدیم صداها هزار شهید و جانباز و ازاده تقدیم این نظام کرده ایم و امام فرمودند ملتی که روی پای خویش بایستد هیچ قدرتی نمی تواند ان را شکست دهد.

 


جمالی تاکیدکرد: با اقتدار روی پای خویش ایستاده ایم و امروز شاهد حضور در چهل و دومین سال از پیروزی انقلاب شده ایم که در سال گذشته فشارهای زیادی را متحمل شده ایم و تحریم ها و هزینه های زیادی را در این راه داده ایم که شهادت سردار سلیمانی نمونه ای بارز از مصادق عینی سخن مولی خویش امیرالمومنین(ع)فرمود همیشه در مقابل دشمن قیام کنید و از حقوق مستضعفان حمایت کنید.

 

وی گفت: شهید سلیمانی از جمله کسانی است که دنیا تا کنون نظیر ان را چه در زمان حیات و پیچس از شهادت ایشان به خود ندیده است.

 

معاون استاندار خاطر نشان کرد: حضور میلیون ها نفر در تشییع جنازه سردار سلیمانی فارغ از مرز بندی های سیاسی نشان دهنده عمق نفوذ استراتژیک این سرد ار عاشورایی در بین اقشار مختلف جامعه است.

 

وی تاکیدکرد: خط و مشی سرد ار سلیمانی الگویی کم نظیر برای همه دولتمردان از راس تا کوچکترین جایگاه های دولت است که باید از این شخصیت کم نظیر باید درس بگیریم و راه این سردار عاشورایی را ادامه دهیم.

 

جمالی گفت: شهرستان لنده نیازمند رشد و توسعه کمی و کیفی است که دولت عزم خویش را برای خروج از محرومیت لنده قطعا به کار خواهد بست.

 

 
 

 

وی گفت:  توجه ویژه مقام معظم رهبری به عنوان یک راهبر واقعی برای نظام به محرومیت زدایی از مهمترین مباحثی است که باید به آن توجه شود.معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: انتخابات در مقطع کنونی بسیار حساس است و در این مقطع زمانی دشمنان همواره به دنبال رصد لحظه به لحظه های مشارکت مردم هستند که مقام معظم رهبری نیز تاکید زیادی بر مشار کت مردم داشته و دارند.


وی تاکیدکرد: همه ما باید زمینه مشارکت مردم را به بهترین شکل ممکن فراهم نماییم و همه دستگاه ها و نهادها و ادارات باید زمینه سازی یک مشارکت حداکثری را فراهم نمایند.


جمالی گفت: تجربه انتخاباتی زیادی داریم ولی این استان یک دل در راستای اجرای ماموریت های نظام در حال حرکت هستند و امیدواریم بتوانیم در مسیر تعالی هرچه بهتر مشارکت مردم تلاش کنیم.

 

در ادامه نیز ساختمان فرمانداری شهرستان لنده که یکی از مهمترین پروژه های این شهرستان با اعتباری افزون بر 30میلیارد ریال با زیربنایی1500متر مربع در سه طبقه  با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

پس از افتتاح ساختمان فرمانداری یک طرح اقتصادی به نمایندگی از طرح های اقتصادی اداره بهزیستی شهرستان لنده با اعتبار سه میلیارد و 100میلیون ریال افتتاح و بهره برداری رسید.

 

 

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

در ادامه نیز ساختمان پایگاه سلامت شهری لنده لنده با اعتباری افزون بر چهار میلیارد ریال با زیربنایی 200متر به منظور ارائه خدمات به بیش از شانزده هزار نفر جمعیت شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

دیدار با خانواده شهید نوری یکی دیگر از برنامه های امروز سفر معاون استاندار به شهرستان لنده بود که با پدر و مادر این شهید والامقام دیدار و گفت وگو کردند.

 

---
---
---
---
---
---
---
---

 

در ادامه نیز پروژه اجرای تاسیسات فاضلاب شهری لنده با اعتباری افزون بر هشت میلیاردو 300میلیون ریال به منظور جمع آوری و دفع فاضلاب شهری لنده با حضور مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

پس از آن  چهار پروژه شهرداری لنده در حوزه خدمات شهری با اعتباری افزون بربیست دو میلیارد ریال با حضور مسئولان استانی کلنگ زنی شد.

 

---
---
---
---
---
---
---
---

 

در ادامه افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهرستان لنده پروژه روشنایی ورودی شهرلنده با اعتباری افزون بر سه میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 

آخرین پروژه افتتاحی شهرستان لنده طرح ایجاد کارگاه گلیم بافی با حجم اشتغال60نفر با اعتباری افزون بر چهار میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.