گروه: اخبار استان خبر: 143150 / تاریخ انتشار : 1398/11/16 ساعت : 07:49
فرماندار شهرستان لنده خبرداد:

افتتاح و کلنگ زنی 108پروژه با اعتبار153میلیارد ریال در لنده

سیدخدادوست موسوی از افتتاح و کلنگ زنی 108طرح مختلف در حوزه های عمرانی، اقتصادی و زیرساختی در شهرستان لنده خبرداد.

فرماندار شهرستان لنده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با تبریک چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب در چهار دهه گذشته گفت: انقلاب اسلامی در طول چهار دهه گذشته در حوزه های مختلف دستاوردهای عظیمی در حوزه های مختلف عمرانی، اقتصادی، نانو و نظامی و سایر حوزه ها داشته است که به هیچ وجه قابل قیاس به دوران گذشته نبوده و نیست.

 

وی افزود: امروز به برکت خون سرخ شهیدان و رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با تاکید بر توانمندی نیروهای مختلف در کشور به یکی از قدرت های برتر در حوزه های مختلف در منطقه تبدیل شده ایم.

 

سید خدادوست موسوی تصریح کرد: برگزاری بیش از چهل انتخابات در طول چهل و یکسال گذشته و مشارکت مردم در طول این انتخابات بخش دیگری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

وی تاکیدکرد: دهه فجر فرصتی برای به تصویر کشانیدن خدمات ارزشمند نظام در حوزه های مختلف است که این سطح از خدمات در جهت تامین رفاه و آسایش ملتی است که در تمام صحنه های پشت نظام  خویش بوده اند.

 

فرماندار شهرستان لنده گفت: در دهه مبارک فجر شاهد افتتاح و کلنگ زنی بیش از 108پروژه عمرانی، اقتصادی و زیرساختی در شهرستان لنده با اعتباری افزون بر 153میلیارد ریال با حضور مسئولان استانی خواهیم بود.

 

موسوی اظهارکرد: از تعداد 108 پروژه شهرستان لنده هشت پروژه کلنگ زنی با اعتبار72میلیارد ریال و یکصد طرح افتتاحی با اعتبار81میلیارد ریال در حوزه های مختلف عمرانی، اقتصادی و زیر ساختی کلنگ زنی و افتتاح خواهند شد.

 

وی تاکیدکرد: این پروژه ها در دهه مبارک فجر و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و یا کلنگ زنی خواهند شد که امیدواریم بتوانیم در زمینه افزایش پروژه های عمرانی در سال آینده با جذب اعتبارات بیشتر خدمات قابل توجهی به مردم شریف شهرستان لنده ارائه نماییم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.