گروه: اخبار استان خبر: 143144 / تاریخ انتشار : 1398/11/15 ساعت : 21:26

انتقاد کاندیدای انتخابات مجلس از رأی طایفه ای در انتخابات/طرحی برای افزایش ارزش افزوده در شهر یاسوج وجود ندارد

بهرامی گفت: آیا در انتخابات پیش رو یا در گذشته به مسائل شهری توجه شده است، شما قشر رانندگان تاکسی باید با فرهنگسازی فکر و ذهن ها را هدایت کنید و مهم این نیست که از کدام طائفه باشد باید دید کدام فرد توانایی بیشتری دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در دیدار با قشر رانندگان تاکسی گفت: ارزش افزوده در استان ما نسبت به بقیه استان ها پایین بود، با پایین بودن ارزش افزوده ارزش پول نیز پایین خواهد آمد.


محمد بهرامی بیان کرد: تاکنون بنده مشاهده نکردم در شهر یاسوج ارزش افزوده شهر افزایش پیدا کند، طرحی مشاهده نشده است.وی افزود: حاشیه نشینی، افزایش پیدا کرده است، سرانه تجاری، مسکونی باید رعایت شود، اکبر آباد و نجف آباد را اگر با مرکز شهر مقایسه کنیم تفاوت های زیادی دارد زیرا هرچند نیرو و شهرساز داریم اما زیرساخت ها مناسب نیست، این موضوع سبب اثرگذاری منفی بر زندگی ما خواهد شد، بنابراین این موضوعات در ارزش افزوده ها تفاوت ایجاد خواهد کرد.بهرامی گفت: امروز ملاک انتخاب ها قومیت و طایفه است، اما تاکنون از خود پرسیده ایم اگر تخصص نباشد قرار است چه کسی مشکلات ما را حل کند.


شهردار اسبق یاسوج افزود: طرح هایی برای شهر در دوران تصدی شهرداری داشتم، بدون توجه کافی به منافع شهر اجازه ندادند چنین طرح هایی اجرایی شود چرا که سبب ایجاد اشتغال و کاهش هزینه ها و افزایش درآمد ها و استفاده در سرمایه گذاری ها می شد.
 


وی بیان کرد: آیا در انتخابات پیش رو یا در گذشته به مسائل شهری توجه شده است، شما قشر رانندگان تاکسی باید با فرهنگسازی فکر و ذهن ها را هدایت کنید و مهم این نیست که از کدام طائفه باشد باید دید  کدام فرد توانایی بیشتری دارد، اگر رشد و پیشرفت در شهر ایجاد شود حتی شغل مناسب می تواند برای شما فراهم شود.وی بهرامی بیان کرد:  جمعه بازار با تعداد ۱۵۰۰ شغل ایجاد شد و بدون لحاظ گرایشات سیاسی و قومی واگذار شد، بنابراین در کنار کسانی هستیم که محرومیت دارند.

 

بهرامی در پایان گفت: در بحث تعویض تاکسی های فرسوده در زمان تصدی مسوولیتم در شهرداری کارهای خوبی صورت گرفت، دولت با تخفیف ها که دارای شغل طاقت فرسا هستید شرایط مناسبی را در نظر گرفت مانند اختصاص روغن یا لاستیک واگذار می شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.