گروه: اخبار استان خبر: 143136 / تاریخ انتشار : 1398/11/15 ساعت : 16:47
به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت:

افتتاح 125طرح اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعتبار34میلیارد ریال در لنده+تصاویر

در سومین روز از دهه مبارک فجر 125طرح اقتصادی و اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده با حضور مسئولان شهرستانی و استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در سومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار، معاون امور اشتغال اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان لنده یک طرح اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) به نمایندگی از125طرح اقتصادی در زمینه صنفی، صنعتی، دامداری و دامپروری افتتاح شد.

 

امیر محمود بصیری فرد در ابتدای این مراسم با تبریک چهل ویکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی گفت: توجه ویژه کمیته امداد امام خمینی(ره) به توسعه طرح های خرد و زود بازده از مهمترین سیاست های کمیته امداد در راستای تحقق شعار سال است.

 

وی افزود: امروز و به نمایندگی از 125طرح اقتصادی با اشتغالزایی 125نفر با اعتباری افزون بر 34میلیارد ریال افتتاح که نقش مهمی در خودکفایی خانواده های تحت پوشش داشته است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: توجه به مسکن مددجویان با همکاری سپاه پاسداران ناحیه لنده یکی از مهمترین کارهای است که در طول یکسال گذشته صورت گرفته است.

 

در این مراسم سید خدادوست موسوی با تبریک دهه مبارک فجر با تشکر از خدمات خوب کمیته امدادامام خمینی(ره) گفت: امروز و پس از چهل ویک سال از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت های زیادی در حوزه های مختلف هستیم که این دستاوردها امروز با وجود همه تحریم ها صورت گرفته است.

 

وی افزود: تلاش های خوب کمیته امداد در حوزه اشتغالزایی و ماندگاری طرح های اشتغالزایی در این حوزه های مختلف به واسطه تولید شغل قابل تحسین است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: توسعه طرح های خود اشتغالی به خصوص توجه به اشتغال پایدار در شهرستان لنده می تواند بخش اعظمی از مشکلات و چالش های فراروی شهروندان به خصوص جوانان را مرتفع سازد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.