گروه: اخبار استان خبر: 143133 / تاریخ انتشار : 1398/11/15 ساعت : 16:08

اعلام حمایت نستور درخشنده پور از نادر منتظریان/شرایط پیچیده انتخابات در حوزه بویراحمد و دنا

اعلام حمایت نستور درخشنده پور از نادر منتظریان در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا باعث شد شرایط در این حوزه انتخابیه پیچیده تر از گذشته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کمتر از 17 روز دیگر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد و نامزدهای انتخابات در سه حوزه انتخابیه ککهگیلویه و بویراحمد رقابت سنگین و داغی را پشت سر خواهند گذاشت.

 

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با حضور چهره های سرشناس از گروه های مختلف سیاسی همانند گذشته رقابت تنگاتنگی را به دنبال خواهد داشت و نامزدهای این حوزه از مدت ها پیش فعالیت های خود را آغاز کرده بودند.

 

یکی از چهره هایی که برای حضور در انتخابات این حوزه نام نویسی کرده بود، نستور درخشنده پور بود که به ادعای کارشناسان سبد رای قابل توجهی نیز داشته است اما وی نتوانست نظر مساعد شورای نگهبان را به خود جلب کند و از کارزار انتخابات مجلس یازدهم بازماند.

 

پس از اعلام خبر عدم احراز صلاحیت درخشنده پور برای حضور در انتخابات، ظهر امروز خبرها از اعلام حمایت وی از نادر منتظریان یکی دیگر از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حکایت دارد، موضوعی که می تواند بر پیچیدگی روند این حوزه انتخابیه بیفزاید.

 

با حمایت درخشنده پور از منتظریان، احتمالا بخشی از آرای وی به سبد رای منتظریان خواهد رفت و از طرف دیگر، سبد رای دیکر نامزدها که منتظر اعلام نظر درخشنده پور بودند کاسته خواهد شد.

 

این در حالی است که شاید در این میان بیشترین سود نصیب غلام محمد زارعی نماینده فعلی بویراحمد و دنا شود اما این امکان نیز وجود دارد که با توجه به عملکرد زارعی، آرای دوره قبلی وی به سبد هر یکی از نامزدهای انتخابات ریخته شود و به پاشنه آشیل وی تبدیل شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.