گروه: اخبار استان خبر: 143126 / تاریخ انتشار : 1398/11/15 ساعت : 11:00
سردار سلیمانی:

مبارزه ایل جلیل بویراحمد و بهمئی با رژیم ستمشاهی نمونه بارز مقاومت و حضور در صحنه بود/ایران راهبرد دشمن را به فروپاشی کشانده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور: زمانی آمریکایی‌ها مست قدرت بودند و احتمال نمی‌دادند امام خمینی(ره) با تکیه بر غیرت دینی مردم و دست خالی انقلاب را به سرانجام برسانند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده بسیج مستضعفین در یادواره ۹۷۶ شهید عشایری کهگیلویه و بویراحمد با تبریک دهه پر فروغ فجر و تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی گفت: ما در انقلاب اسلامی با وجود دشمنی دشمان کشور و جهان اسلام پیروزی را دست یافتنی نمی دانست اما انقلاب اسلامی به شکوه نشست و ملت بستر و موانع ظهور حضرت را ف اهم کرد.

ایران راهبرد دشمن را به فروپاشی کشانده است
 
سردار سلیمانی گفت: با وجود انقلاب اسلامی نظام ما عاشورایی و عزت مند شد و قبل از آن کشوری ذلیل  و منفور بود.
 
 
سلیمانی گفت: ایرانی ها قبل از انقلاب اسلامی در بین عربها "اخ الیهود" بود اما امروز کشوری عزیز و صادر کننده انقلاب و اسلام است.
 
 
وی بیان کرد: مردم استان کهگیلویه وبویراحمد در سال ۴۲ در دفاع از راهبرد رهایی از سلطه امریکا اقدام کرد و با شهادت طلبی به پیروزی رسید.
 
 
فرمانده بسیج مستضعفین از دستاوردهای انقلاب اسلامی را عزت و آزادگی خواند و گفت: ملت ایران از گذشته بدنبال آزادی بود و به آن هم رسید.
 
 
وی رهبری و ولی فقیه را نتیجه بخش انقلاب اسلامی دانست و گفت: بدون ولایت و رهبری قبل از انقلاب هیچگاه پیروزی ها ثمر بخش نبود. 
 
 
مبارزه ایل جلیل و بهمئی نمونه بارز مقاومت و حضور در صحنه بود
 
وی مقابله بویراحمدی ها و بهمیی ها را در مبارزه با حکومت ستم شاهی را نمونه بارز مبارزه و حضور در صحنه عنوان کرد و گفت: پیروزی ها بدون ولایت و رهبری موفقیت آمیز نبود و با وجود مقام معظم رهبری پیروزی نتیجه بخش شد.
 
 
سردار سلیمانی افزود: امریکایی ها مست قدرت بودند و احتمالا نمی دادند امام خمینی(ره) با تکیه بر غیرت دینی مردم و دست خالی انقلاب را به سرانجام برسانند.
 
 
وی ابراز داشت: امریکایی وقتی به خود آمدند با مستشارانشان بدنبال براندازی و صف آرایی در مقابل مردم ایستادند اما با رهبری امام خمینی(ره) و حضور مرد بساط انها جمع شد.
 
 
فرمانده بسیج مستضعفین بیان کرد: امام هیچگاه در انقلاب ۵۷ از اسلحه استفاده نکرد و با دست خالی مفهوم قدرت را تغییر داد.
 
 
سردار سلیمانی تغییر مفهوم قدرت را در این روزها برگرفته از راهبردهای امام و رهبری خواند و گفت: امریکا دارای تجهیزات قدرتمندی است اما در مقابل قدرت مفهومی انقلاب اسلامی ناکارامد است.
 
 
وی در ادامه گفت: در نظامی که فرهنگ ایثار و شهادت زیربنا باشد قدرت سخت کاربرد ندارد و سست و پوچ است.
 
 
سردار سلیمانی افزود:۴۱ سال از پیروزی انقلاب سپری شده است و امریکایی ها شبانه روز تمام توان و تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی در مقابل ایران اسلامی بکار بردن اما هیچ گاه به این پیروزی نرسیدن و این یعنی تغییر مفهوم قدرت.
 
 
وی گفت: باید قدردان این قدرت مفهومی باشیم و در سایه اسلام که امام به بشریت عرضه کرد توطعه های دشمن را خنثی کنیم.
 
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در شرایطی قرار داریم که دشمن به زعم خود با تروریسم اقتصادی و جنگ رسانه ای و دنباله روهای داخلی به دنبال براندازی است، اما با حضور مردم همیشه در صحنه در مقابل آنها مقاومت می کنیم و به پیروزی خواهیم رسید.
 
 
سردار سلیمان گفت: هیچ قدرتی نمی تواند در مقابل این فشار حداکثری نشکند اما ایران تا کنون این راهبرد دشمن را به فروپاشی کشانده است و آثار آن مشخص است.
 
 
در تشییع شهید حاج قاسم سلیمانیدشمن انگشت به دهان ماند.
 
وی با اشاره به ابعاد شهادت حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: یکی از دلایلی که ترامپ تروریست دست به ترور ناجوانمردانه حاج قاسم زد عقده و کینه از شکست این فشار حداکثری بود.
 
 
سردار سلیمانی گفت: در تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی در دنیا بی‌سابقه‌ترین حضور در تجلیل از یک فرد مورد علاقه و فرمانده به تصویر کشیده شد، نه تنها مردم ایران حضور داشتند، در کشورهای مسلمان و غیرمسلمان نیز مردم به صحنه آمدند، صحنه‌هایی عجیب رقم خورد و دشمن انگشت به دهان ماند.
 
 
وی با بیان اینکه سردار سلیمانی ۴۱ سال در مقابل دشمن به میدان رفت و پیروز بود، گفت: وجود او رعب و وحشت عجیبی در میان دشمن راه می‌انداخت.
 
 
سلیمانی گفت: خون سردار سلیمانی دامان سلطه را رها نخواهد کرد، دشمن را نا آرام کرده است چرا که شهید سلیمانی و آرمان‌های او به مراتب خطرناکتر از سردار قاسم سلیمانی است.
 
 
وی افزود: خون سلیمانی قدرت واتحاد عظیمی را ایجاد کرده و بلا شک توطعه های دشمن را بیش از پیش خنثی و اسرائیل را نابود می کند.
 
 
مردم این استان به لرهای غیور و رشید مشهور شده اند
 
سردار سلیمانی ادامه داد: مردم این استان قبل و بعد از انقلاب با وجود جمعیت کم آن همیشه در صحنه و مقتدر نشان داده و در کشور به لرهای غیور و رشید مشهور شده اند.
 
 
وی بیان کرد: شهدای این کشور و رشادت عشایر این مردم زبانزد بوده و الگوی سایر استانها شده است.
 
 
وی گفت: خدمات نظام انقلاب اسلامی  در مقابل قبل از آن بزرگ است و با تکیه بر فرهنگ ایثار شهادت.
 
 
سردار سلیمانی افزود: بیانیه گام دوم سندی راهبردی بخصوص برای جوانان و نقش آفرینی آنان است برای تکمیل دولت اسلامی و توسعه کل کشور.
 
 
وی گفت: رهبری ما را در موقعیت تمدن سازی قرار داده و واجد شرایط نیل به مرحله تمدن سازی هستیم و رژیم اشغالگر مانعی برای این جهش است که با ازبین رفتن این رژیم منحوس به این جهش خواهیم رسید.
 
 
وی گفت: دشمن در مقابل این الگو و جهش توطعه می کند اما کشور ما در کانون توجهات قرار گرفته و در حال تمدن سازی است و به آن هم خواهد رسید. 
 
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امریکایی ها با عملیات فریب روانی تلاش می کنند شکست های خود را پیروزی و پیروزی های کشورمان را شکست تلقی کنند که باید با بصیرت در مقابل این توطعه هم ایستاد و فریب خوردگان را آگاه کنیم و درمقابل اغواگری امریکایی ها با وحدت و یکپارچگی و اگاهی بخشی طوطه ها را خنثی، قدس را آزاد و بر مشکلات کشور و مردم فایق آییم .
 
 
سردار سلیمانی افزود: در زمان رهبری امام المسلمین آزادی قدس محقق و فروپاشی اسرائیل سرعت خواهد گرفت و این افتخار برای ما که پیش قراول آزادی در مقابل دشمنان بشریت هستیم، نصیبمان می شود و این نیازمند رهرو ولی فقیه و اتحاد است.
 
 
وی همچنین گفت: عدم کامیابی ها، مشکلات اقتصادی، فاصله طبقاتی، تبعیض  در برهه هایی به دلیل فاصله از ولایت بوده و تبعیت از فرامین رهبری  پیروزی و نصرت را به همراه خواهد داشت .
 
 
 
 رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در پایان بیان کرد: جمهوری اسلامی نظامی مترقی و پیروز است و باید به جوانان توفیقات این ۴۰ ساله انقلاب و تنگناها و مشکلات قبل از انقلاب گفته شود.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.