گروه: اخبار استان خبر: 143079 / تاریخ انتشار : 1398/11/14 ساعت : 08:13
پس از سال ها چشم انتظاری :

افتتاح ساختمان فرمانداری لنده با اعتبار 30میلیارد ریالی در دهه فجر

فرماندار شهرستان لنده از افتتاح ساختمان فرمانداری این شهرستان در دهه فجر با اعتباری افزون بر سی میلیارد ریال با حضور مسئولان استانی خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،ساختمان فرمانداری شهرستان لنده در سال 1393توسط استاندار وقت کلنگ زنی شد که تا سال1395پیشرفت خوبی داشت و در بازده زمانی سه سال گذشته متوقف که پس از پیگیری های زیاد فرماندار جدید از ابتدای سال جدید این پروژه فعال و در دهه فجر  با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد و مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهد رسید.

 

سید خدادوست موسوی در خصوص این پروژه گفت: یکی از مهمترین برنامه های ما از زمان تصدی تا کنون پیگیری امورات روزانه مردم و اجرایی شدن پروژه ها به خصوص تامین اعتبارات لازم برای پروژه های عمرانی بوده است.

 

وی افزود: پروژه ساختمان فرمانداری در سال 1393کلنگ زنی شد که تا سال 1395 با پیشرفت خوبی همراه بود ولی تا ابتدای امسال به دلی وضعیت مالی و مطالبات پیمانکار پروژه متوقف ولی از ابتدای امسال این پروژه با همکاری اداره کل راه و شهرسازی فعال و در دهه فجر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهد رسید.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: اعتبار این پروژه بیش از سی میلیارد ریال است که در زیربنایی بالای یک هزارو 500متر در سه طبقه ساخته شده است که با تکمیل و افتتاح این پروژه بخش اعظمی از نیازمندی های فرمانداری و سایر ادارات نیز رفع خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: پروژه های عمرانی، زیربنایی و اشتغالزایی خوبی در حوزه های مختلف در دهه مبارک فجر با حضور مسئولان استانی نیز افتتاح و یا کلنگ زنی خواهند شد.

انتهای پیام/

 

 
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.